vlastina

Jaký máte názor na výklad kartami?

Nejlepší odpověď
verka

Já bych si nenechala vykládat karty. Mohu ale potrvrdit, že spousta kamarádek tuto službu vyhledává, když jsou „v koncích“. Často ale odpovědi kartářek mají hodně možností a každý si najde tu potřebnou.

Další odpovědi
BEAES

Karty opravdu nelžou, zabývám se tím a i známým vykládám. člověk se však na věštbu nesmí upnout a čekat, že se to stane. Musí si žít dále svůj život. Osud lze i zvrátit.

Velbloud

Dobrý způsob jak vydělat peníze s uměním improvizovat. Nevěřím žádným kecům, které vykládají v televizi nebo v rádiu. Pokaždé melou tu samou písničku, že nastane horší/lepší období atp. Všechno to vymelou ze své hlavy.

anonym

Asi takový,jak na věštění z lógru,z čehokoli.
Existují jezinky? Polednice? Hejkalové,to ano,pár jich znám.
Nevěřím.

quentos

zažil jsem vynikající kartářky, jejichž předpovědi se splnily, takže jednoznačně kladný – karty nelžou, ale musí se to umět. Mnohé obdařené věštkyně však mají karty jen jako zástěrku a vaši budoucnost zkrátka „vidí“, takové jsou nejlepší.

dusanturek

Vzhledem k pravdivosti výkladu – diskutabilní. Stává se, že předpověď karet se splní a jindy zase ne (sestra je neustále se svým přítelem i když se měla s ním rozejít a najít si nového. Toto se dozvěla v době, kdy jejich vztah byl skutečně na rozchod. Paní karetnice v rádiu Impuls se asi minula…)

Podle me jsou tyto služby vyhledávájí lidé, kteří rádi v něco věří anebo potřebují v něco věřit, aby mohli fungovat.

Velkou roli, zde hraje autosugesce. Člověk velmi účinně přesvědčí sám sebe, že se tak skutečně děje, co bylo „předpovězeno“. Na jednu stranu je to dobré, pokud si vsugeruje dobré zdraví a to druhé si domyslíte sami…

rybíz

Volovina. Ale těch lidí co se nachytá…