Bronzový

Jaký máte názor na tzv. gravitační anomálii v Lačnove?

http://cestyksobe.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ptákovina. Čtyři roky stará informace a víc nic. Kdysi jsem něco takového viděl v naší televizi ( nepamatuji si jestli se náhodou nejednalo o stejné místo) a také nic.
Jedním slovem : blbost.

Další odpovědi:

Stříbrný

Takových "anomálií" je známo víc. Vždy se nakonec ukázalo, že se jedná o optický klam. To, co vypadalo že je níže, bylo ve skutečnosti výše. Zajímavé, že nikdo nezjišťoval sklon obyčejnou vodováhou v horizontální poloze. Prostě hoax.

Stříbrný

Nic zvláštního, znám takové místo totiž taky.

Zlatý

než budete zase něco označovat jako nesmysl,hoax atd,tak si o těchto anomálijích aspoň něco přečtěte. Vyskytují se prakticky po celém světě. První,co udělají při zkoumání je samozřejmě měření obyčejnou vodováhou,pak následují další ,složitější měření. To,že někdo něco nechápe,nemusí znamenat že je to "nemožné",ksakru.

PS: neznáte tněkdo takovéto místo někde v okolí Prahy nebo ve středních čechách?

Zlatý

Nesmysl, z fyzikálního hlediska nemožné.

Stříbrný

Názor nemám. Takové hlouposti mě nezajímají.

Pokročilý

Je jich ve světe spousta, jsou i takové, že nakonec jde jen o optický klam krajiny, ale i neodiskutovatelné kopce, myslím, že největší je v Řecku a nejde mi na rozum, proč prostě neudělají vrt do toho kopce. Já si myslím, že je tam ztroskotané ufo. Už jsem viděla fotku talíře zabořeného ve skále, jako by neodhadli zhmotnění a zhmotnili se do skály. Nedumám, zda-li pravé. I kdyby bylo, tak by se to tajilo. A zřelmě se i ví, co je pod těmi kopci, že tam nikdo nevrtá....

Zlatý

Četl jsem o několika takových anomáliích, bohužel vždy na serverech, které nevzbuzovaly přílišnou důvěru v objektivitu pozorování - ana vlastní oči jem to nikdy neviděl...
;-)
Takže prozatím si myslím, že jde o snahu vzbudit senzaci a nebo dokonce o lákání důvěřivců ke skoku na lep...
;-)
Nevěřím...
;-)

Bronzový

Nesmysl.

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

Proč prostě nezměřej délku stínu?

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2739
Zlatý quentos 1322
Zlatý mosoj 1305
Zlatý Drap 964
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 605
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 538
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 487

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.