OndraCool

Jaký máte názor na krizi v ČT?

Nejlepší odpověď
Drap

Jaká krize? ČT si pojede dál tak jak je zvyklá, a my to budeme financovat.

Další odpovědi
Pepa25

Krize není v ČT, ale v Radě ČT, kam byly naposledy navoleni poněkud zvláštní lidé.

elkon

Je třeba vyměnit vedení, které pak zařídí objektivní zpravodajství a průhledné hospodaření s našimi penězi.

Ametyst

Ekonomka Ing.Lipovská šlápla na kuří oko lidem, co si neoficiálně zprivatizovali ČT a dělají si, co chtějí, a nemuseli nikomu skládat úcty. Teď se to mění, což je těžko krize, ba naopak očista a cesta k transparentnosti.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

elkon

Pepa23 – Rada ČT nemůže za špatné hospodaření, ale může ovlivnit objektivitu vysílání.