lenkaacer

Jaký názor máte na "léčitele"a už někdo z vás nějakého navštívil?

Odpovědi
quentos

žádného léčitele v uvozovkách jsem ještě nepotkal, natrefil jsem jen na ty opravdové a dobré. Všichni vždy pomohli; každý trochu jinak. Toho nejlepšího z nich občas stále navštěvuju; mnohokrát mi v době vážné zdravotní krize zachránil v podstatě život – byl nejen schopen léčit pomocí bylin, které na každý zdravotní problém (za pakatel) prodával, ale i vlastním působením po telefonu (i když jak sám říkal – je jen prostředníkem, ta energie je od Boha).
Základem je ovšem víra. Pokud jim nebudete věřit, vytvoříte si touto nevírou bariéru, přes niž nemohou, a stanete se pro jejich léčivou sílu dobrovolně nepřístupnými.