zjentek

Jaký/který postřik je účinný na mšice? Má kdosi praktický zkušenosti?

Ekologický, neekologický, chemický, přírodní- na tom nesejde, hlavně když zabere a bude levný! ;)

Nejlepší odpověď
Emefej

Viz Edison + doplněno mýdlovou vodou (kvůli smáčivosti). Opravdu to funguje. pokud nechceš louhovat smradlavé vajgly, použij klasiku Pirimor. Neekologický, ale účinný.

Další odpovědi
Edison

My jsme sbírali vajgly (doma po dokouření jsme je házeli do sklenice s vodou. Když byla odpovídajícím způsobem zabarvená, použila se jako postřik.

Marta5554

Použil som Mosqiteer a to vyzeralo vtipne, ale to fungovalo;)
https://sk.your-reviews24.com/mos­qiteer-pre-hmyz-recenzie-t101.html