jmachan

jaky mam koupit postrik na plevel a neublizil vzrostlym bramboram.

Doplňuji:
mam vetsi plochu.

Nejlepší odpověď
anonym

Trhat , trhat a zase trhat. Radsi nestrikejte. Nebo mate cele pole ? Kdyz si pestujete jen na mensi zahradce … ale ja mam jen okrasnou , ale travana skalkach uz me take neba… -iv-
Ok – v zahradnictvi vam poradi , reknete tam jakou plochu mate a oni vam na to vypocitaji mnozstvi.

Další odpovědi
venkovan

Okopávat, okopáva, oborávat. Jaký postřik, prakticky mezi brambory žádný vhodný není.

chudst

Proti vzrostlym bramboram jsem nic nenasel, postriky se maji pouzivat hned na zacatku, ne az brambory vzrostou – z nich mohu zminit napriklad Senkor.

Hykam

Na vzrostlé brambory žádný postřik není, všechny postřiky na brambory proti plevelům jsou před vzejitím (než vylezou ze země) a navíc ještě záleží na odrůdě (povolené odrůdy najdete na etiketě postřiku)