tomovka

Jaký je výkon jaderné elektrárny Temelín?

v mW

Nejlepší odpověď
mosoj

Elektrárna má dva bloky, každý o výkonu
1 000 000 000 0­00 mW.

Další odpovědi
rynek878

zde si o ní něco přečtěte:

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ja­dern%C3%A1_elek­tr%C3%A1rna_Te­mel%C3%ADn

Fousatej

Chtěl bych se Vás všech, co navštíví tuto stránku, zeptat, jaký máte názor na využití atomové energie.
Já osobně jsem pro.
Nechápu „ZELENÝ“. Nechtějí tepelné pro „smrad“, popílek a kouř – to je i můj názor, že se mají zrušit. Nechtějí vodní, neboť zasahují do přírody – nové taky nechci, pouze v případě, že se dělá nádrž pro zachycení povodňových vod, tak by se daly využít ale staré nerušit. Nechtějí solární. Ani já ne – hyzdí krajinu – na střechách mi nevadí. A nechtějí ani atomové! Tak co je tak zavřít do jeskyně bez elektriky, ať si tam „mudrujou“!!!