D*

Jaký je vhodný mobilní internet?

Dobrý den,

kvůli vysoké škole řeším otázku – pořízení mobilního internetu. V této oblasti se moc nevyznám, proto prosím o radu. Jako student si nemohu dovolit platit větší částky , proto hledám nějakou schůdnou alternativu. Internet chci využívat především na notebooku, popř. pokud by šlo připojit tak i přes telefon.
Některé internety jsem již obhlížela, a líbí se mi nabídka od O2 – 1,5 GB za 199 Kč měsíčně, stačí množství takových dat na to nejzákladnější- messenger, e-amily, youtube apod.?
Nebo se vyplatí spíše zakoupit nabízené balíčky, např. tento: http://www.al­za.cz/o2-mobilni-internet-sada-d255685.htm či kterýkoliv jiný?

Předem děkuji za radu.

Odpovědi
ptáč

Vhodný? Od T-Mobile 3 Giga za 95,– Korun.