Heřman

Mobilní internet WIFI ne nebo ano a proč

Potřebuji poradit mám mobilní internet a podle adresi která je http://modemy­.heureka.cz/hu­awei-e1750/specifi­kace/#section tak WIFI ne ale mě to jde tak že ano co to znamená ví to někdo.
Doplňuji:
Je to tak že na internetu píšou že přes mobilní internet se nemohu připojit k WIFI ale mě to jde ale proč kde je chyba?

Nejlepší odpověď
www

Mobilní internet, nebo internet v mobilu můžeš mít jak od operátora (je tu datový limit ano/ne a platíš), nebo prostřednictvím WIFI, kterou si objednáš a zaplatíš, nebo používáš free (hospoda ap.) a mobil to musí umět.
Přesněji neodpovím, nevím přesně oč ti jde, tvůj odkaz je na zařízení pro pc.
Doplňuji:
Jak jinak:
Máš-li v mobilu WiFI, můžeš na net prostřednictvím tohoto (musíš WiFI zapnout), nebo přes operátora bez WiFI, pomocí GPRS, 3G a platíš za data.

Další odpovědi
anonym

za wifi internet nemusis platit operatorovi tmobile/vodafone/o2

wifi internet je vsude kolem obvykle zdarma (kavarny, v autobusech, v restauracich, nejspis ho mas i doma)