NikkiHeat

Jaký pořídit nejlepší mobilní internet na kredit?

Prosím pokud má někdo více zkušeností ať napíše detaily. Zajímá mě rychlost, FUP, stabilita a cena. Jak dlouho ten kredit asi vydrží a kolik MB se spotřebuje při běžném surfování za den aspoň přibližně. Díky moc všem.

Já to potřebuju tak 8×-12× do měsíce na zahradu kde není wifi ani jiná možnost připojení ale oblast je pokrytá všemi mobilními operátory.

Odpovědi
anonym

Zjisti si, jestli má pokrytí oblasti některým z operátorů LTE (nebo aspoň 3G) – a podle toho si vyber.
Pokrytí signálem GSM (volání) není pro datové přenosy podstatné.
😉
Rychlost 3G je do cca 2,5 MBit/s, LTE do cca 120 MBit/s (obé samozřejmě podle ´signálu´ a momentální agregace). Browsdat s pomalejšími datovými přenosy (GPRS – do cca 8O kBit/s či EDGE – do 240 kBit/s) je totiž tak max na přečtení mailu.

Questman

A co na tom internetu potřebuješ dělat si asi máme domyslet sami, co?