anti-talent

Internet v mobilu X Mobilní internet ( O2 )

Jaký je mezi tím rozdíl? Mám „chytrý“ mobil, tak jsem si u O2 chtěl taky zřídit neomezený datový plán. Obsluha mi doporučila „Mobilní internet“ s limitem FUP 500 MB na měsíc za akční cenu. S tím jsem samozřejmě souhlasil. Nicméně stále když se připojím na net prostřednictvím mobilu, tak mi přijde, že mě to stálo 15 ( 30 ) Kč. Neměl jsem mít náhodou službu „Internet v mobilu“ ? Ptal jsem se i na rozdíl těchto dvou služeb, bylo mi řečeno, že v tom vlastně žádný rozdíl není, že jen „Mobilní internet“ poskytuje vyšší limity FUP, že jinak je to na použití úplně stejné. Zdá se mi, že ne…

Odpovědi
odik

Nevím jak u O2, ale běžně se „mobilní internet“ používá v souvislosti s připojením např. notebooku k internetu, když jste mimo dosah WiFi a „internet v mobilu“ pro připojení k internetu v mobilních telefonech.

Doporučuji si projít podrobný výpis vyúčtování, a pokud Vám opravdu strhávají za každé připojení, tak to s nimi začít řešit, že Vám obsluha nastavila něco jiného, než jste požadoval.