Andreas

Lze pro mobilní internet od O2 používat USB modem od Vodafone?

Ahojte,

chci se zeptat, zda lze na mobilní internet od O2 používat USB modem, který jsem asi před rokem získal od Vonafone. Je to klasický USB modem na simkartu.
Viz (http://jdem.cz/hgu27)
Doplňuji:
A vložení O2 softu do paměti se provádí jak? Stačí to na ten modem normálně nahrát?

Nejlepší odpověď
kropitko

Ano lze,jen si ho budete muset trochu poopravit..vložit mu do paměti O2
Já jsem to nedávno dělala u datovky,,,našla jsem návod na netu,byl tam přímo i kód,který se tam vložil,pokusím se to najít,bylo to tam i na usb

Tak jsem to našla,snad Vám to pomůže…

http://mobilo­vinky.blog.mo­bilmania.cz/2009/12/­vodafone-k3765-test-bonusem-navod-na-zprovozneni-s-o2-kartou/

Další odpovědi
Gollumek.88

jde to bez problémů. Nejde o vložení O2 softu, ale o službu a ovladače. U O2 dostaneš nějaké číslo a heslo, kterým se přihlásíš prakticky na jakémkoli modemu. Je to jen hw. Ovladače nejsou závislé na tom, jestli tam zrovna poběží vodafone nebo O2. O2 soft nemusíš vůbec používat. Ovladače si nainstaluješ z webu výrobce modemu a pak si modem přidáš jako nové připojení přes windows, vyhneš se zbytečné instalaci softu třetí strany, který udělá totéž co windows připojení.