mais 2

Jaký je váš nejoblíbenější komiksový …?

1.svět
2.film
3.superhrdina
4.antihrdina
5.padouch

Odpovědi
Šidlo

  1. marvel
  2. Iron man
  3. profesor X
  4. Wolverine
  5. magneto

Kepler: DC vzniklo v 30.rokoch 20.st a Marvel chvíľu potom......Superman je určite starší než vy.....za to, že boľševici to sem nepustili, neznamená, že to je nové a že je to blbosť

Kepler

Jen pro poučení: pro tyhle otázky je vhodnější použít anketu a nesmí chybět odpověď třeba „jiná možnost“. Jinak by to ani nebyla anketa. Mimochodem pro mně byl poslední zajímavý komiks „Rychlé šípy“ od Foglara" a ty americké blbiny mě zcela míjejí. Já vím, jsi z jiného století…:-)