Bronzový

Jaký je váš názor na plastické operace?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud nekomu zvysi sebevedomi,napr,korekce nosu nebo poprsi,nebo odstrani jizvy po urazu,tak proc ne,to je vec kazdeho,jen by se to nemelo prehanet.Vyplnovani vrasek je podle me nesmysl,vzdyt vrasky prece k zivotu patri,ne?

Další odpovědi:

Zlatý

Je plastika ze zdravotních a estetických důvodů.
Že si někdo nechá opravit jizvu nebo jiné postižení bych řekl je normál, ale pokud si chce někdo zvětšit-zmenšit prsa, břicho a já nevím co ještě, to už neberu.
Každý člověk je takový jaký je. Vždy se najde někdo, komu se ten dotyčný líbí takový jaký je, tak proč se má dívat na něco upravovaného?
A pokud to např. druhému z partnerů vadí, je zde na pováženou jak a co zamýšlí-že?

Pokročilý

Pokud nejde o plastiku, aby člověk zlepšil svůj zevnějšek po nějaké nehodě, tak mi to přijde zbytečné - pokud si někdo dává udělat plastiku kvůli partnerovi/partnerce, tak nemůže mít jistotu, že si za nějakou dobu nenajde někoho hezčího - a nejspíš i mladšího -a chtěl s ním/ní žít až do smrti, tak ta plastika nebude na nic, a spíž si to bude vyčítat

Zlatý

NÁZOR

Zlatý

Keď treba, plastika pomôže.
Ale plastika, ktorá má omladiť 100 ročnú ženu na 20 ročnú devu... no, fuj! Možno by v takom prípade pomohla skôr plastika rozumu. :-)

Bronzový

Nic proti nim nemám, když to člověku pomůže, tak jedině dobře.
Ale jinak, jací jsme, takoví jsme, tak proč plastickou operaci.

Bronzový

Vcelku kladný,ale nesmí to být moc křečovité,takové vyumělkované ,čehož si hned všimnu.Někomu to pomůže a někomu naopak uškodí,když se to přežene.Většinou jsem pro přirozenost,ale proč si trochu nepomoct,když něco příroda trochu pokazila.

Bronzový

Souhlasím třeba s liposukcí, nebo zmenšení nosu, ale úpravy prsou se mě nelíbí. Co znám muže tak se jim líbí nejvíce prsa do velikosti 2. Tak nevím proč každá musí mít čtyřky a asi je to dost záběr na záda. Mám malá prsa, ale na zvětšení bych nikdy nešla.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.