Jaký je váš názor na homosexuální lidi?

Máte, nebo znáte ve svém okolí nějakého geye? Jak se k nim chováte a mohla nebo mohl by jste se s nimi přátelit?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

vedle sebe mám dva gaye sousedy, jsou fajn, bezva lidi. Osm let jsem míval gaye třídního na gymmnáziu, taky fajn, neměnili bychom. Chovám se k nim úplně stejně jako k jiným lidem, chovat se jinak by byl stejný nesmysl jako chovat se jinak k černochům a k bělochům...
Doplňuji:
Oskare, ale není, homosexuální orientace se vyskytuje i u jiných živočišných druhů než u člověka... a lesbičkám se koneckonců není co divit - kdo by si něco začínal s tak hrozným stvořením, jak je chlap? ;{))>

Další odpovědi:

Zlatý

Ano mám ve svém okolí jak lesbičky,tak gaye,nevadí mi. Jejich společnost ale nevyhledávám.

Zlatý

Pouze z doslechu vím, že kousek od nás bydlí dva geyové.
Nevadí mi vůbec nikdo, pokud se chová slušně. Nedávno byl u sousedů incident mezi opilým "bílým" a "romskou" rodinou. Onen bílý se podivoval, že další soused si se sousedy romy tyká.
Mě osobně je zcela jedno, jestli je ten či onen gey, rom nebo puntíkatý přistěhovalec. Záleží na tom, jak se chová.

Zlatý

Moje žena kamarádila s jedním gayem.Chodili spolu do OC sledovat modní doplnky,vyměnovali si recepty na různé pokrmy a také si šli spolu sednout na kávu a pokecat.No doufám že to BYL homosexuál.:-D

Pokročilý

Mě osobně nevadí.Dokonce jsem měl jednoho za kamaráda a byl v pohodě.Nevadí mi nikdo kdo svým chováním neobtěžuje ostatní lidi!

Pokročilý

Nezajímám se o sexuální orientaci svých přátel a známých. Důležité jsou pro mne jejich postoje k životu, názory, chování.

Ve skutečnosti taková otázka ale už tím všechny homosexuály nebo jiné menšiny dehonestuje a degraduje na lidi druhé kategorie, ke kterým musíme být shovívaví

Zlatý

Mám přes ulici známých kteří jsou geyové moc dobře si s nimi rozumím

Jeden se mnou sedel na zakladni skole v lavici,velmi inteligentni a pohodovy kluk,skvely kamos,dnes se potkame tak dvakrat do roka a mame si vzdy co rici,vubec nekokam,jestli je clovek gey koukam na to jake hodnoty ten clovek ma.Heterosexualni pitomec nema u me sanci,totez plati i o lesbickach.

Pokročilý

znám několik homosexuálů - muže i ženy a naprosto mi nevadí, naopak: dobře se s nimi povídá a vůbec. přistupuju k nim jako k normálním lidem.

Stříbrný

Podle lékařů to jsou jinak orientovaní lidé v oblasti sexu.Pokud jsou v pohodě a neobtěžují mne,nebo okolí, nic proti nim nemám.Ale mám hodně proti pedofilúm, sadistům ap. to totiž není jiná sexuální orientace,ale deviace a to je rozdíl.V mém povolání jsem jich potkal hodně a byli to milí lidé. Navíc zaujatost proti této menšině zavání netolerancí a tu nesnáším.

Pokročilý

Lidé jako já nebo Vy, prostě normální lidé, jen s jinou sexuální orientací...

Stříbrný

Nevadi mi že jsou jinak orientováni a klidně bych se s nima kamarádil,ale stejně je to takové jiné.Je to proti přírodě.

Zlatý

homosexualita nie je trestný čin!! Nie je to ani choroba. Sú to vrodené dispozície, ktoré u týchto ľudí, muži i ženy, sa skôr či neskôr prejavia. Teda z toho vyplíva, že treba ich brať ako normálnych ľudí. Skôr sa treba zamyslieť prečo ich spoločnosť i zákony odsudzujú a diskriminujú.
"Homosexualita" sa totiž netýka len ľudí, ale aj, s iným názvom, živočíšnej ríše. Takže nie ako tu bolo napísané "je to proti prírode".
"Shovievavosť" môžeme mať len k ľuďom, s ktorými sa necítime seberovní, je to určitý spôsob nadradenosti voči nim.

Bronzový

Znám několik geyů a je mi s nimi dobře.Jsou to citliví lidé a jejich přátelství je hlubší-jak jsem poznala-než s některými ženami.

Nemela jsem a nemam nikdy proti nim nic,beru je normalne.

můj nadřízený v práci je gay a docela v pohodě, akorát trošku cholerik :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3363
Zlatý Drap 1797
Zlatý led 1452
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.