Jaký máte názor na lidi co jsou trošku jiní?

myslím tím,toto,jste pro ?
https://www.youtube.com/…
Doplňuji:
soucíte s nima,nebo je odsuzujete?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Já se snažím cizí práci nezesměšnovat ať vypadá jakkoliv amatérsky.
Já dělám grafiku a kdybych měl srovnávat svoje výtvory před pár lety, tak bych se mohl jít zahrabat.
Ti lidé mi zas tolik " jiní " nepřijdou, ale určitě umí zpívat o dost líp než já. Ovšem pokud chceš slyšet názory, tak tam je spousta komentářů co "stojí" za přečtení.
Doplňuji:
Nesoucítím, když něco publikuju, musím být připraven na kritiku i tu neopodstatněnou.

Další odpovědi:

Bronzový

Zpívají čistě, v originálu jsem textu nerozuměl. A co říct o těch lidech? Jsou zřejmě spokojení. Vlastně každý je svým způsobem originální, jedinečný.

Zlatý

Ten kdo si vybere Rechle na Vydře u Modravy a most na Otavě u Annína je určitě člověk s estetickým cítěním.

Bronzový

no a co,sype jim to? jejich problém,každej jsme nějakej >>> takovejch je co papouškujou po jiných a dobře se tím živí...

Zlatý

myslíš že jsou postižený?
Já zas myslím, že příspěvek pod videem, ten vod toho AdamWarShark, je příspěvek bolaka

Zlatý

Každý jsme nějaký, každému se líbí něco jiného. Ať si každý zpívá co chce, komu se to nelíbí, ať to neposlouchá. Je to přece super, že si dnes můžeme poslouchat co se nám líbí a máme opravdu velký výběr ! :-))

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3363
Zlatý Drap 1797
Zlatý led 1452
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.