FlAsh_7

Jaký je váš názor na falešné krby?

Odpovědi
paul1

Mně osobně se nelíbí, ale někomu to může připadat romantické.

Savier

Pozitivní.

zjentek

Moc nezahřejou. 🙏 Haribol

elkon

Vyhozené peníze a zbytečně to zabírá místo, které lze využít rozumně. Pokud krb, tak pravý, nebo aspoň krbová kamna.

Jana5678

Pokud chce někdo falešný krb jako dekoraci, tak proč ne, ale já mám raději pravý. Můj nový krb z internetových stránek https://www.lev­nekrby.cz/ na chatě se stal srdcem našeho domova. Každé ráno se těším, až zatopím a sednu si před něj s hrnkem horkého čaje a vychutnám si klidný začátek dne.

Věštibull

Evoluce