Betty33

Jaký je rozdíl mezi referenčním a předváděcím vozem?

Ráda bych nový vůz, ale bohužel na uplně nový z výroby nestačí moje finanční zásoby, a na úvěr, leasing si auto moc kupovat nechci.. na stránkách carspider.cz jsem našla, že existují předváděcí a referenční vozy – jaký je v nich rozdíl? Předváděcí znám, že to je v salonech a půjčuje se to na testovací jízdy a tak.. ale referenční? Je to to samé? Protože na tom carspideru to mají i to i to…

Nejlepší odpověď
brillant

Vepište odpověď… http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/referencni-vuz
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=referen%C4%8Dn%C­3%AD%20vozy

Další odpovědi
Funna

referenční jsou auta managerů a zaměstnanců jednotlivých výrobců vozidel a autosalonů, slouží k reprezentaci dané značky managerem…co je předváděcí sis odpověděla sama…

Perkele

Jak už tady zaznělo, předváděcí, to jsou ty na předváděcí jízdy, používané maximálně dealerem, referenční je pak firemní, servisované auto, pokud se nepletu, tak u carspideru mají pravidlo, že by mělo být maximálně dva roky staré, myslím, že je i limit na kilometry.

mosoj

Referenční vozidlo je firemní vozidlo s kterým jezdí zaměstnanci firmy.
Tito řidiči přesto že vlastní řidičský průkaz musí 1 x ročně absolvovat referenční školení řidičů. Jinak nemohou s vozidlem jezdit.

Betty33

Áha, to znamená, že ty referenční budou víc ojete než ty předváděcí… tak už tomu asi rozumím, díky za reakce.