Jaký je rozdíl mezi nový a skladový vůz ?

chci koupit auto,ale protože nové je drahé,tak bych chtěl vědět co ty skladové vozy,proč jsou levnější třeba i o 100000 korun.

Odpovědi
vito

Skladový vůz bude takový, který má prodejce již na prodejně a zákazník si tedy nemůže zvolit barvu a výbavu. Proto když se jich chce prodejce zbavit dává slevu, pokud je sleva výrazná může se jednat i o loňský model. U nového si může kupující zvolit barvu a konfiguraci ale zpravidla na něj pár měsíců (týdnů) čeká.

Dandi

Nové je auto, které si objednáš a potom ti ho vyrobí a přivezou do autosalonu… Skladové je to co se prvni vyrobí, přiveze do autosalonu, ty tam pak příjdeš a vybereš si jej. Skladové auto může být vyrobeno dříve…třeba já jsem si auto koupil nové v prosinci, ale ono bylo vyrobeno už v červnu, takže pár měsíců někde muselo stát…

Kami

Skladový vůz je ten který je již na prodejně a koupíte jej pouze s výbavou kterou již má.Nový vůz si objednáte včetně výbavy kterou chcete a cca do 3 týdnů Vám jej vyrobí a dodají na prodejnu