neznalek

Referenční vůz?

co to znamená když je vůz referenční? resp. jaký je rozdíl mezi referenčním a předváděcím vozem?

Nejlepší odpověď
Lencis

Je to auto,které bylo používané škodovkou jako služební, tedy auto s plnou výbavou používané zaměstnancem škodovky.

Zaměstnanci si mohou na rok půjčit nové auto, za měsíční částku 4000–4500 (nevím ted přesně) a po roce si vůz můžou buď odkoupit a nebo ho vrátit a vzít si opět nový. (Jsou tam samozřejmě další omezení, jako např. limit najetých km apod.) Každopádně všechna „vrácená“ auta jdou zoět do prodeje jako referenční.