Avatar uživatele
olda12

Jaký je nejvýhodnější paušál na m.t.? Díky

Dobrý večer,předem se omlouvám zdali se na to někdo již ptal,ale potřeboval bych vědět co by pro mě byl nejvýhodnější pušál,více volám,než píšu,bez netu se v telefonu taky obejdu.Platím měsíčně tak kolem 5stovek,chtěl bych si nechat svoje číslo.Kdybyste mě mohli zaslat odkaz k proštudování nějaké nabídky.Na operátoru mě taky nesejde. Předem děkuju moc za užitečnou radu. S pozdravem Olda

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4204 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Doporučím U:fona – volání za korunu. :fon je náš čtvrtý operátor, o kterém se moc nemluví, protože funguje na jiných frekvencích. Oligopol O2, T-Mobile, Vodafone fungují na klasické GSM síti (900/1800 MHz), zatímco U:fon funguje na moderní CDMA 410 – 430MHz. Proto je zapotřebí mít jiný telefon. Mrkněte na www.ufon.cz.
Nezapomeňte si zkontrolovat pokrytí mobilního telefonu!
U:fon nabízí tarif Volání za korunu nebo Unifon. Pro Vás by bylo asi výhodnější to Volání za korunu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Raddess

Počkat na Air mobile. Ne opravdu ja mel zkusenosti s par tarify, kde jsem mel urcen mesicni platbu 200 a pokazde jsem platil kolem 2 000,–. Od te doby jsem se spokojil s kreditem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
terry

Pro provolání kolem 500 Kč, je důležité vědět. kolik cca min provoláš. Je to lepší vodítko pro vyhledání optimálního tarifu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kajaka

Já jsem si ted zřídila paušál od www.erimobile.cz za 79 kč měsíčně.
Mám výhodné volání. Volání i sms mám za korunu /minuta/sms
a 330 volných minut. Takle jsem úplně spokojená.

před 3481 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bob2

To je nové co? To neznám. Ale cena je to teda dobrá. To se taky podívám, možná pro syna bych to vzal. Jak je to smluvně vázané?

před 3479 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kajaka

No nevím, také jsem to neznala, ale ceny jsou to super.
No tam je to tak , že když to máš se závazkem na 12 mesícu tak je to za cenu těch 79 kč, a pak je moznost to mít bez minimální doby trvání smlouvy a to za 99 kč jak se tak dívám.

před 3472 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bob2

ajo ajo, už to vidím. Díky, to vypadá dobře. Budu o tom určitě uvažovat ;)

před 3471 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kajaka

No není vůbec zač. Jen píši svou zkušenost. Fajn, že se to hodí i někomu jinému ;)

před 3457 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bob2

Tak to každopádně.
Zřídil jsem to pro syna, takže díky díky, hodilo se.

před 3437 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek