Nejvýhodnější tarif na volání, sms a internet?

Nejlepší odpověď
Vodafone

Dobrý den,
rádi Vám pomůžeme s výběrem optimálního tarifu. Pokud zatím nemáte číslo u Vodafonu, kontaktujte nás prosím na lince 800 77 77 77. Jestliže již jste zákazníkem Vodafonu, zavolejte na *077 nebo 800 77 00 77.
Věříme, že najdeme řešení, které Vám bude vyhovovat.
Martina

Zdroj: www.vodafone.cz

Další odpovědi
terry

My platíme 360 za mobil.neomezený internet a 495 Kč za 300 volných minut a 200 SMS.
Nebo 1140 Kč za 500 vol.min a 200 SMS nebo 1540 za 1000 vol.min a 200 SMS. Mezi sebou ve skupině si voláme neomezeně zdarma.

  • další slevy.

anonym

http://www.dtes­t.cz/tarifika­ce

jendahun

Mám u Vodafone za 1.016 Czk/měs. 400 volných minut do všech sítí,100sms,ne­omezeně internet naplno,volání do sítě Vodafone zdarma.Myslím,že se to jmenuje „po svém“,nebo tak nějak.Kdo má víc?

DomcaJe

Já si koupila za 2 stovky simku od mobil.cz a dobíjím a vybrala si balíček třicítka, takže dobíjím měsíčně 250 korun a mám 200MB internetu zadarmo a volám za 1,90. co provolám, provolám, když po měsíci nedobiju tak se mi internet neodpojí ale jenom se sníží rychlost.