Pokročilý

Jaký je ideální radiátor do koupelny?

Renovujeme koupelnu a rádi bychom vyměnili radiátor, máte někdo nějaká doporučení? Díky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nezáleží na tvaru, ale na výkonu. Pokud stačí výkon, je ideální žebřík.Eventuelně podle prostorových dispozic ho lze doplnit i dalším radiátorem.

Další odpovědi:

Zlatý

Ten co hřeje. Pokud výkonově stačí je ideální žebřík.

Pokročilý

Do koupelny mi přijde ideální klasický žebřík, především kvůli věšení ručníků, atp. Shodou okolností jsem včera koukal taky po nějakým "topenářským vybavení" do baráku a narazil jsem na slušnou slevu, takže třeba i ušetříte http://www.topenilevne.cz/… :)

Pokročilý

Jednoznačně žebřík + pokud děláte i podlahu, navrhuji podlahové topení, do koupelny je skvělé :)

Pokročilý

Nejlépe to přesně spočítat, okolnosti, vlivy.
Tak dávají se žebříčkové, dají se lehce i vyrobit. Ale můžeš mít i Korádo, nebo jiný.
Pak s nákupem nemám problém. nechodím kupovat mám své dodavatele cena od výrobce nižší až o 50%. Třeba Korádo cena z jejich stránek přímo, snížená o procenta. Takže barák komplet výměna radiátorů. By přišla u jednoho 55tis u druhého 45tis a třetí, ty rozměry nevede, že ani zakázkově vyrobit v těch rozměrech není možné. A mě to přímo dovezli až k baráku za 27tis.tedy s tím, že jen nebyli jen radiátory.
Dokonce oběhové čerpadlo místo 8tisíc za 3600kč
Takže pokud jste někdo Východních Čech, seženu není problém. materiál elektro, voda, topení, plyn, díly auta.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 925
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.