Lizart121

Jaký/který historický román ze středověkého anglického kláštera byste mi mohli doporučit?

Prosím však ne žádné historické detektivky.

Nejlepší odpověď
annas

Něco jsem vám našla, všechno neznám, ale třeba se vámbud líbit.

Ken Follett – Pilíře zem;, Na věky věků,
Walter Scott – Srdce Midlothianu
Philip Freeman – Kosti svaté Brigity – sice je tam i kriminální zápletka – párání po ostatcních sv. Brigity

Aitcheson James – Ve znamení meče

Doplňuji L. Da Vinci
Tajemný mnich je hororový film natočený na motivy románu Edgara Wallace, , který je nazývaný králem anglické detektivky,

Další odpovědi
L. da Vinci

Tajemný mnich.