mosoj

Jaký glukometr ?

Jaký glukometr by jste mně doporučili. Máte někdo zkušenosti s EASY GLUKO ( nejlacinější proužky tedy nejnižší provozní náklady)?
Zajímá mě přesnost měření. Případně zkušenosti s jinou značkou. Přivítám i radu odborníka.
Děkuji předem.

Nejlepší odpověď
tom004

Zkuste tento. Je považován vysoce kvalitní a přesný

Zdroj: http://www.elek­trocoleti.cz/glu­kometry/204-glukometr-g-423.html

Další odpovědi
dědapetr

Pokud máte diabetes tak Vám doktorka vypíše žádanku a jdete si ho vyzvednout zdarma a proužky potom dostáváte.Jestli to chcete jen jako kontrolu tak to přijde draho,je lepší koupit proužky na kontrolu moči na cukr. Ty glukometry se pořád zdokonalují tak že dnes si koupíte jednu značku a za rok už je zastaralý.Tak mě to řekla moje diabetoložka.

Jikra

Easy Gluko mám asi 3/4roku a jsem s ním spokojený.
Dlouho jsem pátral na netu až zvítězil právě E.G. pro deklarovanou přesnost a svojí poměrně dobrou cenu i cenu jehliček a proužků.
Spolehlivý s jednoduchou manipulací.
Přesnost můžete zjistit pouze v porovnání s laboratorním vyšetřením tzn.těsně před nebo po odběru v laboratoři si to píchnout v čekárně.

mosoj

Jikra : Přesně o toto mi šlo. Ještě bych rád věděl jestli pozorujete rozdíl v nutnosti mít větší objem kapky krve na tyto papírky a zda jsou tzv. samonasávací. Nebo je pojem samonasávací jen reklamní trik ?
Moc děkuji. To o té přesnosti je mi jasné. Pouze jsem měl na mysli zda když to zkontrolujete tak jak píšete to je přibližně stejné.
Za podobné perníze ( a hlavně náklady na stanovení )se začíná prodávat eBensor, ale vypadá to, že EasyGluko je vybavenější.

Ještě jednou děkuji.