Hanz Blažek

Jaký film byste doporučili na Silvestra ?

Pokuď by samozřejmě byla příležitost, jaký byste si pustili vy ?

Nejlepší odpověď
badisko

neslavim silvestra jako novy rok…novy rok jsem slavil 31. rijna.. ale je to dobra zaminka se opit a delat neplechu…takze hledeni na filmy me v tento den vejak nebere…

Další odpovědi
Sůwa

Bohouš 🙂

anonym

Pustil bych si záznam vystoupení Gustava Husáka,kde každoročně na Nový rok říkal jak naše země vzkvétá,jak.......

anonym

http://www.csfd­.cz/film/200098-hluboke-hrdlo/