Pokročilý

Jaký dárek koupit sestře k 18.narozeninám?

Moje sestra bude mít 18. Chci jí dát něco originálního a něco co se jí bude líbit. Přemýšlela jsem o stříbrném řetízku...Nic jiného mě nenapadá. Mezi její záliby patří focení (foťák nový už má) a kreslení. Dále také ráda cvičí fitness a chodí na fit box, ráda vaří,peče apod.. To je asi tak vše. Jinak má radši jemnější řetízky apod.. Nevím si rady. Děkuji za každý nápad. ( Také si chce udělat řidičák)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pamatuji si, že jsem k 18. dostal takovou kytici, kde místo květů byly nějaké čokoládové bonbony, pralinky a podobné a taky tam byly malinké lahvičky ferneta a ferneta citrus. Dárek který mi udělal velkou radost, byl originální.

Nebo špatný nápad nemusí být knížka Autoškola, kde má otázky a silniční zákon - dobrá pomůcka ke studiu autoškoly.

Další odpovědi:

Zlatý

18 je věk dospělosti, proto bych volila šperk, který jí ty osmnáctiny bude připomínat. Stříbrný řetízek je velmi vhodný dárek.

Zlatý

Když ráda sportuje tak ji kup plavecký kurz pro neplavce

Pokročilý

tak jí kup nějaký speciální výtvarný potřeby.. a nebo kup jí třeba víc věcí najednou :-D a nemusí to být nutně to, co má ráda...ale když je jí 18 tak bych s penězi moc nešetřila :-)

Stříbrný

Já bych vybrala něco ze zlata, prsten, nebo naušnice :-) Je to dárek, který může mít do konce života.

Pokročilý

Jj,souhlasím.Šperk by jí potěšil.Samozřejmě je hodně možností.Oblečení,něco do školy nebo film do foťáku či něco na kreslení :-)))))) Když si chce udělat řidičák,tak jí nic nemusíš kupovat a jenom bys mohla přispět:-)))

Pokročilý

Já bych osobně doporučil menši, řekněme 200 gramový kelímek vazelíny. V 18 letech jako když to člověk najde.

Diskuze k otázce

Xenka

Na 18 narozeniny jsem mé sestře koupila její první kvalitní parfém :-)

DomcaJe

to je dobrý nápad. A jaký třeba? Mám podobně starou segru, tak na Vánoce chci pro ní asi taky parfém.

Xenka

Tak je to už nějakou dobu, vím, že byl z Parfums, ale jestli to byl myslím od Calvin Klein myslím.

DomcaJe

Jo díky, jasně. Chtěla jsem se podívat na stránky Parfums, ale asi se přejmenovali na Notino, ne? Nebo jaké mají stránky?

Xenka

ahaa, no mě to taky přesunulo na notino, podtím je psané with Parfums, tak to se asi přejmenovali no :-)
Ale todle bude určitě ono no https://www.notino.cz/

DomcaJe

No tak to je novinka :-)
Tak moc děkuji za tvé odpovědi a doporučení. Mrknu na to a něco vyberu. Zatím ahoj ;-)

Xenka

Není vůbec zač ! Jasně, tak at dobře vybereš. A líbí se :)

Stříbrný

Samba

honzikd, proč zrovna vazelínu? Nechápu...

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.