Anizbor

Jaký je nejvodnější dárek?

Jaký dát dárek k narození mého prvního pravnoučka?
Vztahy nejsou – po rozvodu mé dcery,(vnoučata bydlí u otce.)ideální,ale s vnučaty si občas píšeme,ráda bych ji potěšila.

Odpovědi
Drap

NMejlepší asi bude pěkná hračka vhodná pro daný věk.

anonym

Pravnoučkovi a nebo jeho rodičům?
Mezi dárky, které mají svou (neklesající) hodnotu a tím potěší rodiče (a během času i obdarované dítě) bych zařadil např. mince či medaile emitované ČNB – http://www.ces­kamincovna.cz/pa­metni-mince-cnb-384-p/?utm_campaig­n=adwords-eshop-mince&utm_medi­um=odkaz-reklama&utm_sou­rce=eshop&utm_con­tent=zlate-stribrne-mince&utm_ter­m=eshop-mince-cnb .

Děda Louda

Neberu-li samotnou vodu, mohl by to být třeba meloun vodní.

marci1

Záleží na tom, kolik peněz hodláte do dárku investovat. Oblečení, hračku nebo třeba stříbrný řetízek se jménem.

postcd

něco pěkného, praktického, co potřebuje a nebo bude potřebovat.

Dominno

já bych volil něco kreativního, ať už např. z nc.cz 3D Pero nebo kuličky Neocube

Dominno

postcd: takže například ty kuličky, toť za mě ideální volba

Makovec

Vymyslet dobrý dárek pro děti je podle mě vždycky složité. Já jsem třeba docela dlouho přemýšlel, co bych mohl koupit svému synovi k 10. narozeninám. Chtěl jsem vybrat něco jiného než hračky, kterých má doma více než dost. Nakonec jsem mu koupil dětské chytré hodinky ze stránky smartomat .cz a udělal jsem dobře. Syn z nich měl opravdu velkou radost.