Avatar uživatele
Lenča59

Poradíte, jaký koupit speciální dárek k padesátinám?

Dobrý den táta bude mít padesátiny a já sakra vůbec nevím co u koupit :D chtěla bych samozřejmě aby to bylo něco speciálnějšího (nejlépe do 1000 korun, víc totiž nemám 😁 ._.). Všude ale bohužel doporučují jen nějakej seskok padákem, lázně a podobný hovadinky, něco takového bych asi nekupovala… Táta hraje na kytaru, hodně pracuje na počítači (takže jestli znáte nějakou neobvyklou věcičku do/k počítači,jes­tli mě chápete), chodí často do hospody a kouří… no taky docela dbá na vitamíny, kupuje různé ‚výživné‘ prášky, stará se o své zdraví a ták… Máma říkala že by se mu určitě líbilo něco ode mě ručně vyrobené, já teda ráda maluji ale teda nevím co bych mohla namalovat.. i s tím bych byla ráda kdyby jste mi poradili! :D
Děkuji za odpovědi ^^.

Děkuji všem moc za rady! ^^ Asi už mě napadlo, co bych mohla namalovat…klidně ale kdyby ještě někoho něco napadlo, prosím pište :D Samozřejmě mu nechci dát jen obrázek, můžete klidně říct jaké třeba bonboniéry by vám udělaly radost :D
Namalovat můžu v podstatě všechno btw ._.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? da ny před 3208 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Kup tátovi vstupenku na jeho oblíbenou hudební skupinu nebo zpěváka.Předpo­kládám že když rád hraje na kytaru,tak že má rád hudbu.Přeci jenom ale budeš muset ještě něco připlatit,pade­sátiny jsou padesátiny.;-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Luxx

já jsem taťkovi před necelým měsícem na padesátku koupila scanner na diapozitivy a negativy.. dala jsem za to necelou dvojku v Lidlu..
ideální pro někoho, kdo má doma hromady fotek coby negativy nebo diapozitivy a chtěl by si je stáhnout do PC do digitální podoby :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

A co umíš namalovat???
Věnuj mu svůj portrét, jeho portrét, mámin portrét…
😉
A nebo nějaký zážitek – třeba půlden bagrování…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Namaluj gratulaci.
Jestli umíš portréty, tak namaluj rodinu + text, nebo nějaké téma s kytarou, pár not a akordů + text.
Třeba dobrou myš k PC.
Nebo, pokud používá podložku pod myš, dělají se s fotografiemi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ladičku na kytaru… jestli ti tak asi sedm let, tak ještě můžeš dát s klidným svědomím i ten obrázek, pak už je to spíš trapý, pokud nejsi akademická malířka

https://www.go­ogle.cz/search?q=la­di%C4%8Dka+na+ky­taru+do+1+000+­k%C4%8D&biw=1024&bih=615­&source=lnms&sa=­X&ved=0CAUQ_A­UoAGoVChMIvpHug9_Yx­gIVi_EUCh3cfA-o&dpr=1#q=ladi%C4%8Dka+n­a+kytaru+do+1+000+­k%C4%8D&tbm=shop&spd=353­7237142359516423

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Kytice z klobás.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jancaaaa

A co třeba prohlídka pivovaru? Prima výlet s "chlapským"cílem 🙂 Záleží odkud jste.. Kamarádka byla nedávno s partnerem v Nošovicích (Beskydy), a byl to pro oba zážitek.

před 3161 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek