Lenča59

Poradíte, jaký koupit speciální dárek k padesátinám?

Dobrý den táta bude mít padesátiny a já sakra vůbec nevím co u koupit :D chtěla bych samozřejmě aby to bylo něco speciálnějšího (nejlépe do 1000 korun, víc totiž nemám 😁 ._.). Všude ale bohužel doporučují jen nějakej seskok padákem, lázně a podobný hovadinky, něco takového bych asi nekupovala… Táta hraje na kytaru, hodně pracuje na počítači (takže jestli znáte nějakou neobvyklou věcičku do/k počítači,jes­tli mě chápete), chodí často do hospody a kouří… no taky docela dbá na vitamíny, kupuje různé ‚výživné‘ prášky, stará se o své zdraví a ták… Máma říkala že by se mu určitě líbilo něco ode mě ručně vyrobené, já teda ráda maluji ale teda nevím co bych mohla namalovat.. i s tím bych byla ráda kdyby jste mi poradili! :D
Děkuji za odpovědi ^^.

Děkuji všem moc za rady! ^^ Asi už mě napadlo, co bych mohla namalovat…klidně ale kdyby ještě někoho něco napadlo, prosím pište :D Samozřejmě mu nechci dát jen obrázek, můžete klidně říct jaké třeba bonboniéry by vám udělaly radost :D
Namalovat můžu v podstatě všechno btw ._.

Nejlepší odpověď
ten který je

Kup tátovi vstupenku na jeho oblíbenou hudební skupinu nebo zpěváka.Předpo­kládám že když rád hraje na kytaru,tak že má rád hudbu.Přeci jenom ale budeš muset ještě něco připlatit,pade­sátiny jsou padesátiny.;-)

Další odpovědi
Luxx

já jsem taťkovi před necelým měsícem na padesátku koupila scanner na diapozitivy a negativy.. dala jsem za to necelou dvojku v Lidlu..
ideální pro někoho, kdo má doma hromady fotek coby negativy nebo diapozitivy a chtěl by si je stáhnout do PC do digitální podoby :)

gecco

A co umíš namalovat???
Věnuj mu svůj portrét, jeho portrét, mámin portrét…
😉
A nebo nějaký zážitek – třeba půlden bagrování…
😉

ReHu

Namaluj gratulaci.
Jestli umíš portréty, tak namaluj rodinu + text, nebo nějaké téma s kytarou, pár not a akordů + text.
Třeba dobrou myš k PC.
Nebo, pokud používá podložku pod myš, dělají se s fotografiemi.

anonym

Ladičku na kytaru… jestli ti tak asi sedm let, tak ještě můžeš dát s klidným svědomím i ten obrázek, pak už je to spíš trapý, pokud nejsi akademická malířka

https://www.go­ogle.cz/search?q=la­di%C4%8Dka+na+ky­taru+do+1+000+­k%C4%8D&biw=1024&bih=615­&source=lnms&sa=­X&ved=0CAUQ_A­UoAGoVChMIvpHug9_Yx­gIVi_EUCh3cfA-o&dpr=1#q=ladi%C4%8Dka+n­a+kytaru+do+1+000+­k%C4%8D&tbm=shop&spd=353­7237142359516423

štamgast

Kytice z klobás.

Jancaaaa

A co třeba prohlídka pivovaru? Prima výlet s "chlapským"cílem 🙂 Záleží odkud jste.. Kamarádka byla nedávno s partnerem v Nošovicích (Beskydy), a byl to pro oba zážitek.