Bronzový

originální dárek k narozeninám

Moje mamka bude mít brzy narozeniny, a my s tátou vůbec nevíme co jí dát za dárek. Nepamatujete si co jste daly vy své mamce, sestře nebo přítelkyni za dárek, tak že ji to překvapilo, líbilo se jí to, používala to?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Dejte jí poukaz do nějakého salonu krásy,ať si to tam užije/masáž,kosmetika apod./Nebo přímo nějaký "wellness" víkend,může jet i s tátou nebo kamarádkou.
Využijte slevové servery,nabídek je tam spousta!

Další odpovědi:

Bronzový

No ono je taky dost podstatné kolik, že tvé mamce jako bude. Každá věková skupina má své potřeby a radosti z úplně jiných věcí. Mě osobně vždy potěší kosmetika, šperky, peníze, za které si koupím třeba nějaké vysněné oblečení, boty nebo kabelku a krásná kytka k tomu. Je toho spousta.

Stříbrný

Nech třeba udělat tvoji a tátovu fotku na hrnek, na netu jistě najdeš firmy, které se tím zabývají a táta at jí třeba koupí krásnou sexy negližé noční košili a jak tu píší ostatní, poukaz na kosmetiku či masáž, at si máma psychicky oddechne.

Diskuze k otázce

Lindaska

Teda, zdravotní náramek mě vůbec nenapadl a to se mi zdá docela dobrý nápad :) díky za inspiraci, našla jsem stránku bodyid. com a už to mám téměř objednáno :-)

Ludenka

Ahoj, já jsem letos dala rodičům na narozeniny takové zdravotní náramky, na kterých je napsán jejich zdravotní stav, jaké mají problémy a kontakt na mě.. Jsou to sportovci a byli nadšení, že dostali něco takového praktického :)

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.