Adula.57

originální dárek k narozeninám

Moje mamka bude mít brzy narozeniny, a my s tátou vůbec nevíme co jí dát za dárek. Nepamatujete si co jste daly vy své mamce, sestře nebo přítelkyni za dárek, tak že ji to překvapilo, líbilo se jí to, používala to?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Dejte jí poukaz do nějakého salonu krásy,ať si to tam užije/masáž,kos­metika apod./Nebo přímo nějaký „wellness“ víkend,může jet i s tátou nebo kamarádkou.
Využijte slevové servery,nabídek je tam spousta!

Další odpovědi
dagry

No ono je taky dost podstatné kolik, že tvé mamce jako bude. Každá věková skupina má své potřeby a radosti z úplně jiných věcí. Mě osobně vždy potěší kosmetika, šperky, peníze, za které si koupím třeba nějaké vysněné oblečení, boty nebo kabelku a krásná kytka k tomu. Je toho spousta.

pusinka50

Nech třeba udělat tvoji a tátovu fotku na hrnek, na netu jistě najdeš firmy, které se tím zabývají a táta at jí třeba koupí krásnou sexy negližé noční košili a jak tu píší ostatní, poukaz na kosmetiku či masáž, at si máma psychicky oddechne.

Jakub Tlapal

My jsme koupili mámě k narozeninám opravdu originální dárek, a to hnětač těsta 😁 . Vůbec jsme nevěděli co, až se jednou zmínila, že se jí rozbil, tak manželka hned vybrala hnětač z https://www.at­fornax.cz/k:477/hn­etace-testa/ a dárek byl vyřešený. Já jsem to třeba vůbec nepostřehl, tak jsem rád, že se manželka o výběr dárku postarala.

brazdarom19

Já bych se možná nebál ani nějakého zážitkového dárku. Osobně si myslím, že právě takové dárky jsou nejlepší. Nabídka je dneska v tomto ohledu opravdu velká. Jeden takový trochu peprnější tip bych měl – erotické masáže. My na tom se ženou právě letos byli poprvé a bylo to super. Konkrétně jsme byli tady: https://www.ma­taharisalon.cz/cs

vranovahan

Moje máma měla narozeniny před dvěma týdny a taky jsem si ohledně dárku docela lámala hlavu. Nakonec jsem si řekla, že nejlepší bude když jí koupím nějaký pěkný šperk. Přes instagram jsem narazila na tento obchod https://www.trzis­testesti.cz/ a musím říct, že mi to hodně padlo do noty. Mají tam totiž přesně styl šperků, které moje máma ráda nosí. Nemá moc ráda přeplácané věci a hlavně co se týče šperků, tak nosí spíš takové jednoduché. Nakonec jsem jí tam vybrala jedny náušnice a myslím si, že chybu jsem neudělala. Udělalo jí to velkou radost. :)

anonym

To je celkem těžké. Ideální dárek totiž neexistuje. Ale jestli chcete nějakou inspiraci, tak zkuste mrknout třeba sem: https://www.dar­kysradosti.cz/dar­ky-k-narozeninam Tam mají celkem pěkné věci.

Lindaska

Teda, zdravotní náramek mě vůbec nenapadl a to se mi zdá docela dobrý nápad :) díky za inspiraci, našla jsem stránku bodyid. com a už to mám téměř objednáno 🙂

Ludenka

Ahoj, já jsem letos dala rodičům na narozeniny takové zdravotní náramky, na kterých je napsán jejich zdravotní stav, jaké mají problémy a kontakt na mě.. Jsou to sportovci a byli nadšení, že dostali něco takového praktického :)