Pokročilý

Jakto, že mi to nejde? Pro ženy.

Nejde mi správně nasadit tampon, ale nevím proč, docela to pálí a dře.. Myslela sem že je to tim, že neni dost hluboko, ale nejde to víc zatlačit :(

Doplněna:
Jo a taky se trochu bojím toho TSS.. :(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Je možné, že máš špatnou velikost. Pro začátek je vhodné používat mini a až když si na ně zvykneš, zkus i další.

Doplňuji:
TSS je poměrně vzácný. Když budeš dodržovat hygienu a pravidelně si tampóny měnit, tak se nemáš čeho obávat.

Další odpovědi:

Zlatý

pročti si toto a budeš moudřejší....
http://zdravi.dama.cz/…
naučíš se to neboj

Bronzový

Zkus si okolí pochvy nebo prst navlhčit vodou nebo máznout nějakým lubrikantem, aby to dovnitř lépe "vklouzlo". Jestli to nejde více zatlačit, tak by už měl být na správném místě. To, že bys neměla tampon vůbec cítit, je podle mě blbost, když má žena něco "v sobě", vždycky to je trochu cítit, pokud tedy není úplně ehm, vytahaná...

Pokročilý

Zkus s tím "zahejbat" a zkus jinej úhel. musíš ho jakoby "zasounout" tak, abys ho témeř necítila. Občas mám také problémy i po několika letých zkušenostech a někdy se to "zasekne" a dál nejde. Ten úhel je má první a vlastně jediná pomoc, zpočátku samozdřejmě záleží i na velikosti, což se časem může změnit podle krvácení a velikosti pochvy.

A hlavně se neboj. Je to naše prokletí. Pokud bys však měla stále potíže můžeš zkusit to střídat s vložkama a používat to, co je ti příjemnější.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.