Elile

Jakto, že mi to nejde? Pro ženy.

Nejde mi správně nasadit tampon, ale nevím proč, docela to pálí a dře.. Myslela sem že je to tim, že neni dost hluboko, ale nejde to víc zatlačit :(
Doplňuji:
Jo a taky se trochu bojím toho TSS.. :(

Nejlepší odpověď
Lucijej

Je možné, že máš špatnou velikost. Pro začátek je vhodné používat mini a až když si na ně zvykneš, zkus i další.
Doplňuji:
TSS je poměrně vzácný. Když budeš dodržovat hygienu a pravidelně si tampóny měnit, tak se nemáš čeho obávat.

Další odpovědi
hanulka11

pročti si toto a budeš moudřejší…
http://zdravi­.dama.cz/clanek­.php?id=9047
naučíš se to neboj

RyuzakiKate

Zkus si okolí pochvy nebo prst navlhčit vodou nebo máznout nějakým lubrikantem, aby to dovnitř lépe „vklouzlo“. Jestli to nejde více zatlačit, tak by už měl být na správném místě. To, že bys neměla tampon vůbec cítit, je podle mě blbost, když má žena něco „v sobě“, vždycky to je trochu cítit, pokud tedy není úplně ehm, vytahaná…

Amie

Zkus s tím „zahejbat“ a zkus jinej úhel. musíš ho jakoby „zasounout“ tak, abys ho témeř necítila. Občas mám také problémy i po několika letých zkušenostech a někdy se to „zasekne“ a dál nejde. Ten úhel je má první a vlastně jediná pomoc, zpočátku samozdřejmě záleží i na velikosti, což se časem může změnit podle krvácení a velikosti pochvy.

A hlavně se neboj. Je to naše prokletí. Pokud bys však měla stále potíže můžeš zkusit to střídat s vložkama a používat to, co je ti příjemnější.

SuzanKa

Lubrikant je nejlepší. My ho používáme i jen tak, na zpestření. Je to příjemný… Krásně to stimuluje.

Lailinka

Hele a koukala ses na e-kondomy. Tam mají ty lubrikanty nejlepší. Fakt nabudšená nabídka. I speciálky. Na těch ujíždíme doma my :)

Sabulak

Já jsem se tam na https://e-kondomy.cz/ koukal na ty jejich speciálky. Zaujal mě ten lubrikant na delší výdrž. Máte s ním doma zkušenost? Funguje?

Cizecek.M

Chlap si kupuje tento https://e-kondomy.cz/lu­brikacni-gely/luby-pro-delsi-vydrz/pjur-superhero-strong-performance-spray-20ml a je to paráda. Je to super. Fakt pomáhá. Žádný pilulky není třeba.

Kukulinek

Příspěvek smazán administrátorem.

Lurenka

Já lubrikant ani nepotřebuju, ale prostě si ho kupuju, protože sex je s ním mnohem lepší, intenzivnejsi.

Cizecek.M

A tohle teda můžu jenom potvdit. I když ho nepotřebuješ, kup si ho, sex je s ním senzační.

Honzin8

Moje žena lubrikant taky nepotřebuje,s tačí, když se jí dotknu :D No, ale jak říkáš, s ním je to lepší. Já mám taky jeden – https://e-kondomy.cz/lu­brikacni-gely/pro-lepsi-erekci/titan-gel-gold-special-gel-for-men-50ml. Je na delší výdř. A super!

VanesskaMala

No, jasně… Já taky lubrikant nepotřebuju, ale s ním je sex lepší. Taky si lubrikanty kupuju na e-kondomy. Tam mají super nabídku :) Nakupuju tam moc ráda a moc ráda kupuju nový a nový. Ta nabídka snad nikdy nedojde :D

GabulkaA

Ne, vodu, to bych nezkoušela, nepomůže to. Ale lubrikant, to jooo, to jooo, to pomůže fakt zaručeně :)

Lurenka

Je to zbytečný… lepší jsou lubrikanty, to je jasny :)

GabulkaA

Jinak my ty lubrikanty kupujeme na https://e-kondomy.cz/lu­brikacni-gely. A super shop, mají super nabídku, hlavně ty speciálky jsou super.