pomoztemi 22

Je mi 12 skoro 13 a krvácím, co dělat a jak to říct mámě?

no jak a co dělat a jak to říct mámě? pomoooc prosím hlavně ženy :((((
Doplňuji:
děkujuu :)vám za rady

Nejlepší odpověď
Funna

jasně, hned to řekni mámě…a nepanikař, prostě máš jen menstruaci a si už v tom „správném“ věku…
Doplňuji:
trochu špatně jsem si přečetla tvou otázku…takže…v ČR je 13 let průměný věk pro první mestruaci…najdi někde toaletní vložky a použij je a mamince to řekni úplně mormálně, stejně jako cokoliv jiného…je to tvoje matka a taky žena, proč by ses před ní měla stydět?…

Další odpovědi
badisko

Proc hlavne zeny …?…Normalne mame oznam.. ze ze mas menstruaci je to maprosto prirozene …nemusis mit strach ..mama te pouci co a jak …take si tim prosla …:D …Takze klid …

pondělí

Normálně přindi za mámou a řekni jí,že už jsi také žena,protože to je pravda,dozráváš i duševné a pro maminky je to velmi důležité,že jí to hned oznámíš.Tim hodně napomůžeš vašemu dalšímu společnému životu a hlavně důvěře mezi váma,kterou budeš v nebližších letech,velmi potřebovat,
Přeji ti ženo,štěstí v životě a hlavně buď vždy upřimná ,někdy to bolí,ale budeš spokojená.

huxa

Krvácení je naprosto běžná činnost těla, když se zraníš. Hlavně si to co nejdříve ošetři a jestli máš tepenní či žilní krvácení, zaškrť končetinu a volej záchranku. V tvém věku bys toto už měla umět.

Toruk

Co dělat? Prostě použij „tamto“ jak píše Funna. Se sdělením mámě spěchat nemusíš… snad jen v případě potíží. Jinak o nic nejde.

Nechápavé

Cajk…Normálně to řekni mámě..

mojitek

chlapi,nebuďte úchylní a nelezte na ženskou sekci :D

Agneta

huxa >>>> co se to stalo? ty máš dneska nějaký zvláštní den? Už druhá super odpověď – to musím pochválit!:D