hubice

můžu použít jinou velikost tamponů

je mi 13 používám tampony mini ale mám dost silnu Ms a vydržími mi tampon tak 2 hodiny můžu pužít větší veliskost normal ?

Odpovědi
marci1

„Většina dívek snáší tampony normal. Při velmi silné menstruaci lze použít tampon společně s vložkou nebo intimkou pro pocit větší jistoty.“
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Tam­pon

anonym

no commennt

anonym

Můžeš používat větší, ale není to pro tebe dobré, tampony se mají nosit jen v nejnutnějším případě, i když ti reklama masíruje uši o tom, že je můžeš používat pořád, není to pravda, uvědom si, že silou zadržuješ špínu, která má být už dávno z těla venku. Nos vložky, ty ti neublíží.

KatkatkaW

normal bude v pohodě. některým holkám ale chvíli trvá, než si zvyknou na větší velikost.