Jakou značku kolečkových bruslí byste doporučili pro začátečníka?

Doplňuji:
Já jsem se dočetl, že záleží taky na druhu ložisek, velikosti a tvrdosti koleček. Jaké jsou tak optimální?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já jsem si jako začátečník koupil K2 za skoro 5 litrů. Tím nechci machrovat, ale říct to, že si přeci nekoupím nějaký sra*ka-brusle, aby mi to bruslení otrávily dřív než mě to začne bavit. ;-)
Doporučuji navštívit nějaký dobrý sport, kde si jich pár nazuješ a aspoň trochu vyzkoušíš. Přesně to jsem udělal a dospěl jsem k závěru, že brusle za 2 tis. jsou vyhozený prachy. Já ti doporučuji koupit brusle s kvalitní botou, jinak tě budou tlačit nebo naopak se bude ta brusle kroutit. Velikost koleček ber minimálně 84 mm, ale klidně jdi i do 90 mm. Menší tj. 80 mm jsou o ničem, to vůbec nepojede a 100 mm jsou extrémně moc a pro borce. Já osobně volil 90 mm a úplně v pohodě. Tak jako na normálních bruslích umím, takže žádný problém. Jako amatér jsou lepší kolečka měkčí, tolik nedrncají a jsou pomalejší, ale rychleji se sjíždí. Až si to trochu osaháš a kolečka sjedeš, můžeš je vyměnit za tvrdší. Pokud si koupíš první brusle nějaké levné, pak se zahazují zpravidla i s botou, tedy komplet.

Další odpovědi:

Zlatý

Jak pro zacatecniky tak pokrocile rozhodne alespon za me Roces a nebo Bauer...zadne jine neberu jsou to kvalitni Inline brusle ...take zalezi kolik chcete do brusli varzit pezez..;D PS; nejsou koleckove jako koleckove ..koleckove jsou i kacenky...:D...
Doplňuji:
jen doplnim...

Roces
Firma Roces byla založena v roce 1952 a dnes je jedním z dominantních výrobců inline bruslí na světě. Hlavní důraz je při výrobě bruslí Roces kladen na skvělé jízdní vlastnosti v kombinaci s pohodlným pocitem. Díky dlouholeté tradici dokáží v Roces vyvíjet každý model tak, aby co nejlépe splňoval nároky bruslařů všech kategorií. Použitím nejlepších materiálů zajišťuje bezpečí, spolehlivost pohodlí a výkon, jako jen málo jiných značek.

Bauer
Pokud nějaká firma udává ve výrobě bruslí trendy, je to Nike Bauer. Již v roce 1927 jako první zavedla výrobu bruslí a nahradila tak do té doby používané boty s vlastnoručně přibitým nožem. Dodnes kraluje sortimentu ledních bruslí a její produkty jsou populární mezi mnoha hráči NHL. je jasné, že firma Nike Bauer nemohla zůstat pozadu ani co se výroby inlineů týká. Stejně jako u ledních, je i pro kolečkové brusle této firmy synonymem precizního provedení, dokonalého střihu a průběžných inovací, které jdou ruku v ruce s nejnovějšími požadavky trhu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 100
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.