Avatar uživatele
alexandra

Jakou velikost paměťové karty do fotoaparátu?

Mám foťák Samsung digimax S500.Používala jsem paměťové karty 1–2 GB.Nyní jsem si tam dala kartu 4GB,ale nefunguje.Tak teď nevím,jestli je špatná a mám s ní letět do obchodu,ale už stejně nemám účet,mám ji delší dobu a až teď jsem jí skusila,nebo tento foťák větší paměti nepodporuje.Nikde jsem to v návodu nenašla.Všude píšou,jenom jaký tip paměťové karty,ale nikde,jestli má vliv i velikost.Nevíte někdo,co mám teda špatně?
Doplňuji:
Páčku jsem skoušela a mini to není.Tak bude asi vadná,skusím to ještě u někoho jiného ve foťáku.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? chudst, rtepp, suaeda, Deli před 4683 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Tak 4 GB nepodporuje. Je to již dost starý a jednoduchý foťák. Tady píší do 1 GB !!
http://www.di­gimanie.cz/ar­t_doc-58DB82095B2F3­5F9C12570E9003C7216­.html

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rtepp

Já myslím že 4GB nepodporuje. Mě taky jen 2GB u Panasonic.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Přečti si lépe „návod k použití“.Tam je uveden nejen druh karty,ale i max. kapacita karty,se kterou ještě komunikuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Rozhodující je, jaký systém paměťových karet aparát podporuje (tedy je schopen zpracovat). Karty typu SD se používají do 2GB, pro větší kapacity jsou karty SDHC.
Tvůj foťák nepodporuje SDHC, takže můžeš používat pouze karty SD s kapacitou max. 2 GB.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chudst

Nepouzivate Mini SD-HC? Pac HCcko funguje jen na nekterych fotacich. Velikost karty by nemel byt problem. Nemate ji uzavrenou? (Nekde na boku by mel byt takovi miniaturni prepinacek LOCK: ON-OFF.)

edit.: rtepp: vazne? To slysim prvne. Tak alexandro, s tou velikosti to beru zpet, mozna tedy na vine bude, omlouvam se.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
alexandra

Tak to kecaj,že jenom 1GB,protože 2GB mi tam fungovaly.Tak díky moc a já to teda s někým vyměním za menší. Je to SDHC a je pravda,že to chtělo formátovat,ale nešlo to.

před 4683 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Já to raději smazal.
Děkuji za uznání, ať se to podaří.

před 4683 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek