lucille

Jakou práci mohu dělat?

Dobrý den, mám řidičský průkaz skupiny B. Chci se zeptat jakou práci mohu dělat pokud bych chtěla pracovat jako řidič přinejlepším pouze osobního automobilu. Můžete mi někdo vypsat jaké práce se takto dají dělat? A jestli máte někdo zkušenosti s těmito pracemi, tak mi k nim něco málo napsat? Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Drap

Všechny práce kde potřebují řidiče se skupinou B. U těchto prací lze předpokládat, že se jezdí autem.

Další odpovědi
anonym

Taxikář,Kurýrní služba (PPL,DPD,UPS,Česká pošta aj.),Osobní soukromý řidič,rozvoz zboží dodávkou a pickupem

Altair-AC

Dáme jídlo rozvozce ,kurýr Ppl nebo taxikář:)

Danina65

Závoz lékáren

Dochy

Zjisti co dalšího umíš a podle toho si vyber zaměstnání. Možnost pracovat jako „řidič-referent“ je často plus či dokonce podmínka. Ale jinak samotným „B-éčkem“ nikoho nenadchneš,pokud nemáš i nějaké další plusy (praxe, jazyky, další zkušenosti,…)

anonym

Osobní řidič je nejlepší možnost. Chce to především velmi profesionální jíz­du.