Avatar uživatele
Kaxx

Jaké brigády mohu dělat nyní, když je zima?

S brigádami nemám vůbec žádné zkušenosti, tak se Vás ptám, jaké byste mi v tomto období roporučili?
Doplňuji:
Je mi čerstvých 15 let.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Kaxx

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 4068 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Vím, že je to nezdvořilé, ale kolik ti je let? Ptám se proto, jelikož to je zásadní informace, která ve tvé otázce chybí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

roznášet letáky, ale to můžeš jen, jestli ti bylo 15 let
Doplňuji:
http://www.gre­enpeace.org/czech/cz/O-nas/Kontakt/
zkus kontaktovat tuto organizaci, ale
taky nevím od kolika let berou lidi :)

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

odhrabávat sních a solit i když raději bych volil něco ekologištějšího.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Všechny, které seženeš. A věř, že neni to většinou nic snadného.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Tak záleží, co tě baví, co ovládáš. Jinak klasika – roznos letáků, výpomoc v nějakém hotelu – třeba jako umývačka nádobí – teď hotely jsou nadprůměrně obsazené…

Případně je zde možnost se zeptat mítních technických služeb, že bys šla uklízet sníh – teď nezaměstnaní nemají povinnost pracovat a tak by třeba uvítali nějakou, vyzní to blbě, levnější pracovní sílu…

Jinak dneska sehnat brigádu je celkem kunšt a často je nutné si to zajistit několik měsíců dopředu. Třeba už v březnu doporučuju si zajišťovat brigády na prázdniny, protože už třeba v květnu je často pozdě…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Za nejšikovnější bych považoval dělat topiče v letním kině. Při tom se dá i stihnout třeba v pohodě studovat, pokud ovšem máš patřičné kvalifikační zkoušky a obvykle požadovanou praxi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

zjistila jsem, že letáky se roznáší od 16 let..

před 4067 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek