Kaxx

Jaké brigády mohu dělat nyní, když je zima?

S brigádami nemám vůbec žádné zkušenosti, tak se Vás ptám, jaké byste mi v tomto období roporučili?
Doplňuji:
Je mi čerstvých 15 let.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Vím, že je to nezdvořilé, ale kolik ti je let? Ptám se proto, jelikož to je zásadní informace, která ve tvé otázce chybí.

Další odpovědi
briketka10

roznášet letáky, ale to můžeš jen, jestli ti bylo 15 let
Doplňuji:
http://www.gre­enpeace.org/czech/cz/O-nas/Kontakt/
zkus kontaktovat tuto organizaci, ale
taky nevím od kolika let berou lidi :)

Michal Kole

odhrabávat sních a solit i když raději bych volil něco ekologištějšího.

Drap

Všechny, které seženeš. A věř, že neni to většinou nic snadného.

Bedy

Tak záleží, co tě baví, co ovládáš. Jinak klasika – roznos letáků, výpomoc v nějakém hotelu – třeba jako umývačka nádobí – teď hotely jsou nadprůměrně obsazené…

Případně je zde možnost se zeptat mítních technických služeb, že bys šla uklízet sníh – teď nezaměstnaní nemají povinnost pracovat a tak by třeba uvítali nějakou, vyzní to blbě, levnější pracovní sílu…

Jinak dneska sehnat brigádu je celkem kunšt a často je nutné si to zajistit několik měsíců dopředu. Třeba už v březnu doporučuju si zajišťovat brigády na prázdniny, protože už třeba v květnu je často pozdě…

Děda Louda

Za nejšikovnější bych považoval dělat topiče v letním kině. Při tom se dá i stihnout třeba v pohodě studovat, pokud ovšem máš patřičné kvalifikační zkoušky a obvykle požadovanou praxi.

briketka10

zjistila jsem, že letáky se roznáší od 16 let..