erevin

Jakou omluvenku do školy?

Dobrý den, studuji na střední škole a chci jet s tátou na hory na jeden den, ale nevím, jestli můžu do omluvenky normálně napsat, že jsem byla na horách. Jde to?

Odpovědi
JájsemRaibek

Napsat to zcela určitě a mohu tvrdit, že na 100% půjde. Jde o to, zda to jako omluvu škola přijme.

mokrygorky

Třeba rodinné důvody ;)

Hawajka

Rodinné důvody. Do toho by ti něměli kecat ;)))

marci1

Pokud máš dobrý prospěch, tak můžeš říct klidně pravdu a nebo uvést rodinné důvody a učiteli vysvětlíš, o co se jedná. Dnes to myslím jde už bez problémů ( zkušenost z rodiny ). 🙂