Avatar uživatele
verka

Jakou květinu nejčastěji koupíte, když jdete gratulovat?

Jakou dáváte a jakou rádi dostáváte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, Jahoda před 5001 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Hrozně ráda mám Růže a protože to moji známí vědí tak je od nich také nejčastěji dostávám.A když má z mojich známých někdo narozeniny tak kupuji Gerbery,růže,krásně od květinářky nazdobené

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Já nejčastěji kupuji orchidej v krabičce. Jinak mně nezáleží na tom, kterou květinu dostanu. Každá potěší…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

nejradeji cervene ruze a fialove orchideje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Též miluji růže. Proto je vždy dostanu. Hned za nimi vedou lilie a orchideje. Když jdu někomu gratulovat já, dávám růže, lilie, orchideje, gerbery. Mám kamarádku, která má strašně moc ráda mečíky, takže jí dávám pouze mečíky. Nedovedete si představit, jakou z nich má radost 😁 A já jsem potěšena, že jsem jí radost udělala 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tomash

Nejčastěji asi růže, ale taky lilie a tulipány (pro ty má slabost mami). Ne úplně překvapivě květin moc nedostávám. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
2vk2

Moc ráda dostávám lilie nebo tulipány, ale většinou dávám růže:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rybíz

Já myslím, že rudými růžemi, gerberami nebo anturiemi nikdy nic nepokazíte. Je vhodné si je nechat nazdobit. To co dnes někteří prodavači dokážou, jsou malé zázraky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Záleží na tom,komu gratulovat jdu.Podle toho vybírám květiny.Sama mám radost z každé,kterou dostanu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek