pepamach

Jakou elektronickou cigaretu dát k narozeninám náruživému klasickému kuřákovi, ale neználkovi v e-kouření?

Nejlepší odpověď
yuko

Nejlepsi by bylo dat bud neco, co by mu pomohlo se kourit odnaucit. Ale ma-li to byt nejdrive elektronicka cigareta a teprve potom prestat, pak mozna na techto strankach najdete odpoved.

Zdroj: http://www.e-kourit.cz/

Další odpovědi
briketka10

Novinka na trhu je tato Innokin iTaste CLK 1280
http://www.ga­llagher.cz/elek­tronicke-cigarety/elek­tronicke-cigarety-innokin/innokin-itaste-clk-1280/
Já si ji taky objednala, i když je drahá, ale náplasti mají
nežádoucí účinky a žvýkačky mi nepomohly, protože se
musí žvýkat 15 min. před konzumací kávy a jídla.

U elektronické cigarety mohu vše a nežádoucí účinky
nemá. Navíc bude zákaz kouření v restauracích 😁

Kulpix

Žádnou , nevím, proč ho podporovat v kouření. Dejte mu třeba NICORETE 》 tabletky , sprej nebo náplasti na odvykání kouření. Nebo třeba bonboniéru.

Drap

Žádnou. Cigaretu to stejně nenahradí