Putin

Jakou barvu vidíte na fotce?

http://static3­.businessinsi­der.com/image/54ef­c8df6da811177cd8fa88-495-750/dress-7.jpg – Vidíte žluto-hnědou a bílou, nebo černou a modrou? Já pouze žluto-hnědou a bílou :-/
Doplňuji:
Říká se, že každý vidí barvy jinak. Nemyslíte, že se to tímto jen vysvětluje? 🙂

Nejlepší odpověď
marci1

Vidím černou a modrou

Fotka není moc kvalitní, ale barvy se mi jeví jako černá a modrá.
Doplňuji:
Tak já jsem kecka ? 🙂 Zde je důkaz : http://www.no­vinky.cz/koktej­l/362914-svet-resi-vazny-problem-jsou-saty-na-snimku-modro-cerne-nebo-bilo-zlate.html
🙂

Další odpovědi
reika

Vidím žluto-hnědou a bílou

mosoj

Vidím černou a modrou

Vidím málo saturovanou černou a modrou ( na šatech). Ty co to vidí jinak , nechť si nechají vyšetřit barvocit. Není to složité. Také se nesmí věřit každému blafu na inetu, hlavně „celebritám“.
Doplňuji:
Nedělejte tady duchovní seanci. Každej máte jinak naštelovaný monitor.
Až si je všichni zkalibrujeme , můžeme se o něčem bavit.

anonym

Vidím žluto-hnědou a bílou

Co je sase za úlet,jak může někdo vidět modrou?Vidím jasně šaty.
Doplňuji:
Na chvíli mi obraz „přeblikl“ a pak zase zpět,ale poznal jsem i horší věci to je fakt,jenže už dlouho nic,pěkné!

briketka10

Vidím žluto-hnědou a bílou

vidím jasně méněhnědo – zlatě – bílou 😁

Europa

Vidím černou a modrou

samicek333

Vidím žluto-hnědou a bílou

anonym

Vidím žluto-hnědou a bílou

Doplňuji:
Měla by to být ale podle všeho, jelikož jsem žena modro černá, ale vidím to jako ty – žluto, teda spíš zlatobílou 🙂

Mortin

Vidím černou a modrou

Löwe

Vidím černou a modrou

Mára.kunta

Vidím černou a modrou

gecco

Vidím černou a modrou

No – ona je to spíše modrá a tmavá šedá (vyšisovaná černá)…
😉

kapka

Vidím žluto-hnědou a bílou

Pro zajimavost na TN.CZ je hlasovani cca 1800 lidi uz hlasovalo pro zlato-bilou a cca 900 pro cerno-modrou.
Pokud jsou opravdu cerno-modre vidi to podstatna vetsina spatne, zajimave. U ocniho jsem byla nedavno, posílaji me tam povinne z prace, nemam ani dioptrie a barvocit mam naprosto v poradku. Ty saty jsou divny. :)
Doplňuji:
Nemuze to byt monitorem, kdyz to vidi v jedne rodine kazdy jinak, proctete si komentare treba na fb. A u nas to vidi jeden syn jako ja a druhy modrocerne. Fakt to neni monitorem. Pochybovaci, tohle vam nevyslo. ;)

suaeda

Vidím černou a modrou

Doplňuji:
U této méně kvalitní fotky asi nejde jen o zrakový klam, ale také kdo jaký má monitor a jak jej má nastaven. Další legrácka by možná vznikla při tisku tohoto obrázků na různých tiskárnách.

Funna

Vidím žluto-hnědou a bílou

Doplňuji:
…ale když si naklopím monitor, je z toho modrá+černá…
ale je to zjevně jnekvalitní fotka, která potlačuje určité spektrum barev…

ivzez

Vidím černou a modrou

Doplňuji:
http://media.no­vinky.cz/752/4775­20-original1-p8xm7.jpg

nnn1

Vidím černou a modrou

Já vidím na šatech modrou + přibližně žluto-hnědou (pod krkem tmavě zlatou). Ale tahle možnost zde není…

jjj123456789

Vidím žluto-hnědou a bílou

Ahoj alter-ego

da ny

Vidím žluto-hnědou a bílou

anonym

marci1 ty keckoooo 😁

marci1

Já jsem je už viděla, jsou opravdu černo-modré. 🙂 Blbá fotka. 🙂

anonym

jasně 😁

cochee

Nemusí kecat. Přečti si http://www.no­vinky.cz/koktej­l/362914-svet-resi-vazny-problem-jsou-saty-na-snimku-modro-cerne-nebo-bilo-zlate.html – je tam nějaké jednovětné vysvětlení týkající se funkce mozku.

anonym

Já vím, cochee, tu modročernou bych si sama nevymyslela, četla jsem to dnes už taky, téé ptákovina co?

cochee

Vypadá to jako ptákovina, já sám vidím tu kombinaci bílá/hnědá, ale znám lidi, kterým to fakt ten mozek „filtruje“ jinak a z té další fotky na novinky.cz je jasné, že černomodří mají pravdu a naopak my bílohnědí máme poruchu mozku ;)