Jakej pangamín je podle vás nejlepší?

Jakej pangamín je podle vás nejlepší?
Doplňuji:
hm

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ten nepangamínovější. Rád bych poradil, ale ve wiky jsem odakz na pangamín nenašel. (A nezlom si jazyk při čtení :-) :-) )

Další odpovědi:

Bronzový

Prebiotika BIFI PANGAMIN je přírodní přípravek, obsahující 50 % kvasničné biomasy a 50 % zakysaného odtučněného mléčného polotovaru s obsahem bifidobakterií a laktobacilových kultur s dietetickoochrannými účinky. Pivovarské kvasnice jsou přírodním zdrojem vitaminů skupiny B, enzymů, stopových prvků a dalších látek, jejichž úloha je v organizmu nezastupitelná. Přítomnost užitečné mikroflory je významná zejména pro obnovu bakteriální rovnováhy po jejím porušení vlivem vnějších faktorů: při léčbě antibiotiky, vlivem ionizujícího záření, nesprávnou výživou, vlivem stresů apod. PANGAMIN BIFI podporuje zdravý proces trávení, funkci jater, ledvin a ostatních orgánů, má pozitivní vliv na imunitní systém. Rozhodujícím způsobem ovlivňuje vstřebávání důležitých živin. Doporučuje se při velké psychické nebo fyzické zátěži a sportovní činnosti.
Nedávno v jednom nejmenovaném časopise padla otázka, zda má ještě cenu v dnešní době, kdy je na trhu mnoho jiných moderních suplementů, užívat Pangamin? Odpověď byla jednoznačná a strohá a dala by se shrnout do jediného slova: NEMÁ! Já si to tak jednoznačně nemyslím, a proto jsem se rozhodl napsat tento článek.Říká autor článku(odkaz ve zdroji).

Zdroj: http://www.ikulturistika.cz/cl anek_80.html

Zlatý

Pangamin s pupalkovym olejem.Ma vsechno co zakladni rada Pangaminu+ ten pupalkovy olej.Ale to jsem ti prece psal minule ;-)

Pokročilý

Co je to pangamín ? :-)

Zlatý

Souhlasím s Homerem, v dnešní době je Pangamin už překonaný.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.