Kerynka

Jakej je rozdíl mezi konfekcí a obuví ?

Nejlepší odpověď
Babunka

Cizím slovem konfekce označujeme zpravidla hromadnou průmyslovou výrobu oděvů či oděvních doplňků ve velkém měřítku, nejčastěji v normalizovaných resp. standardizovaných velikostech. Tzv. konfekční zboží, neboli konfekce (rozuměj zboží hromadně vyráběné v továrnách ve velkých sériích) se dnes zcela běžně prodává v obchodech s normálním textilmí zbožím, které se pak také někdy nazývají slovem konfekce.

Obuv jsou boty

Zdroj: wikipedia

Další odpovědi
Deli

Konfekce – tak se označují sériově vyráběné oděvy.
Rozdíl mezi oděvy a obuví Vám zřejmě již znám je.

mosoj

Jako mezi autem a motocyklem.
Společného to má jenom to, že to nosí lidé na sobě, tak jako autem i motocyklem jezdí.

hanulka11

konfekce -šatstvo
obuv -boty
jak prosté......