Kvetina888

Jakého menšího operátora vybrat?

Ahoj, docela dlouho už nejsem spokojená se svým operátorem, tak jsem se konečně rozhodla, že odejdu a vyzkouším nějakého menšího operátora. Máte s někým zkušenosti? Doporučili byste mi někoho spolehlivého? Nepotřebuji vysoký paušální poplatek a něco zdarma, spíš opravdu nízké ceny za volání a sms. Děkuji moc!

Odpovědi
ReHu

Nevím, ji to myslíš s tím menším operátorem.
Existují tzv. šedí, ti mají smlouvu s jedním z velkých.
Mamka platí 30 Kč měsíčně, volné min ani SMS nemá. Platí jen provolaný čas a SMS, co pošle.

bolak

Já jsem u ČEZu, hlavně pro to že tam nemusíš stále dokola dobíjet. Já moc nevolám ani nepíšu, takže za měsíc je to pár korun, to mi přičtou k tomu z minula a až to dosáhne nějaký větší částky, tak předpokládám že to budou chtít zaplatit :) Zatím jsem ještě nic neplatil.

Tarif: Platím jak volám
Hovor: 2,20Kč
Sms: 1,20Kč

A žádné dobíjení.

Jinak zkus tady kalkulátor > https://www.dtes­t.cz/tarify , ale to dobíjení si zjisti, pokud bys volala málo. Ono by ti bylo k ničemu když bys platila za měsíc za volání a sms malé částky, ale musela si pravidelně dobíjet za několik set, které bys nestíhala provolat.

Zdroj: http://www.cez­.cz/cs/mobil/ce­nik-mobilu-od-cez.html

arachis

Malým myslíte asi virtuálního,je jich spousta,účtujou i po vteřinách,mají nízké ceny za hovory,ale třeba nutnost dobíjet každý měsíc nebo dávají pár volných minut,které se nepřevádějí apod. Stačí si zadat do vyhledávače virtuální operátoři a vyjede jich plno

xNatalkax

Já bych Vám mohla doporučit Fayn, ceny mají nízké, přítel přes ně teď začal využívat i voip – volání přes internet a ty nízké faktury nás opravdu baví.

PavlinaStara

xNatalkax: A nemají teď náhodou nějakou akci nebo nějak zvýhodněné tarify?

Rozax

Jo, mají teď, že za tarif platíte do konce roku jenom polovinu, ale ten paušál si musíte zařídit do konce srpna…a to už není zas tolik času…