Weroniq

jaký je vhodný telefon pro ženy? jaký používáte vy?

výrobci zřejmě usuzují, že správný telefon musí být růžový a kýčovitý ale jinak prakticky nanic a ostatní telefony na trhu jsou obří placky s technickými vychytávkami, které využijí jen nadšenci, co si s tím vyhrají.. to opravdu není nějaký malý, lehký, dobře vypadající ale zároveň oplývající i jinými funkcemi než jen volání a psaní sms..

Nejlepší odpověď
Berušinka

Tak mně stačí mobil pouze na volání a sms – ostatní mi přijde zbytečné.
S novými telefony bych snad ani neuměla =)

Mám tuto nokii: http://levne-mobily.eod.cz/e­ditor/image/eshop_pro­ducts_other_pic­tures/filename_1949­.jpg

Další odpovědi
barnajka

Od 18 jsem věrná Samsungům a nestěžuju si. V 18 jsem si koupila C100, byl to tehdy jeden z prvních mobilů s barevným displejem vůbec a vydržel mi do loňskýho prosince, tj. víc jak 8 let – bez jediné reklamace, bez jediné návštěvy servisu. Jen jednou jsem musela koupit novou nabíječku, jinak opravdu naprosto bez problémů. Loni už se mi prakticky úplně vychodila klávesnice, výměna by se prý nevyplatila, tak jsem se rozhodla pro nový telefon. Vybrala jsem si zase Samsung, i5800 Galaxy. Řekla bych, že pro ženu je to dobrá volba. Je elegantní, dobře padne do ruky, intuitivní ovládání, přehledný menu. Mě teda v telefonu spousta funkcí nejede :) ale chyba bude nejspíš v nastavení služeb u operátora. Zkoušela jsem to s nima milionkrát řešit, vždycky mě posílali od čerta k ďáblu, až jsem se na ně vykašlala a používám aspoň ty funkce, který používat jdou. Neslyšela jsem o nikom, kdo by měl s i5800 ten stejný problém jako já – takže v modelu asi chyba opravdu nebude. Používám ho na internet, volání, sms, poznámky, budík, občas si pustím radio nebo nějakou svou mp3 nebo video. Telefon samozřejmě podporuje paměť. karty, má operační systém Android (běží maximálně spolehlivě, žádný zamrzání ani pády). Jediný, co bych telefonu vytkla: nedostačující foťák. Rozlišení mi stačí v pohodě, velký mínus je, že chybí blesk. Pěknou fotku dokážu udělat jen za jasnýho dne a počasí. Trochu nevýhoda ještě může být tělo z černýho plastu. Když jsem si nový telefon vybírala, všechny recenze varovaly, že na tom plastu je vidět každý ťápanec prsty. Vůbec to není tak horký – jasně, že po týdnu používání telefon trochu uchytaný je, ale stačí ho zlehka přejet hadříkem a je zase jako nový. Mě stál něco málo přes 5000 Kč, nedávno jsem ho někde viděla za necelý 3. Konkurence je na mobilním trhu velká, ceny jdou dolů rychle :)

http://samsun­g.katalogmobi­lu.cz/mobilni-telefon/samsung-i5800-galaxy-3/

http://www.sam­sung.com/cz/con­sumer/mobile-phone/mobile-phone/touchphone/GT-I5800DKAXEZ/in­dex.idx?pagety­pe=prd_detail&tab=spe­cification

DDarent

Nokia 5230– levnější model
Nokia 6300– dražší model

Já mam tuten levnej!!!!
http://www.mp3cen­trum.cz/mobili­ty/samsung-s8500-wave-ebony-grey/

Ella

ja mam Nokii 5230 navi, vyhovuje mi. Jinak sestrenka ma Sony Ericson Xperia mini, takovy opravdu sikovny a maly telefon akorat pro nejakou mladou pani/slecnu, vejde se vsude :D ale nevim jestli sejeste vyrabi, protoze rikala sestrenice, ze to byl na SVK jen omezena nabidka, ale treba v CR stale je ;D me by se taky libil, ale tenhle mamted ani ne rok, takze mi staci

jendahun

Takový telefon ještě neexistuje.Ta­kový,který by křičel máš hovor,zvedni to!,máš zprávu,dobij si baterii,dej si mě do kapsy,aby jsi ho nemusela půl hodiny hledat v batohu,když ti zrovna někdo volá.Ženská a telefon.....!?Jsou i jiné extrémy.

anonym

Proč jako anonym?

anonym

zkuste třeba

SONY ERICSSON XPERIA X10 MINI
http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/sony-ericsson-xperia-x10-mini/

pod tímto dlouhým názvem se skrývá dost luxusní telefon s vyspělým operačním systémem, dotykovým displejem s pohodlnou velikostí do kapsy…

pod ještě delším názvem
SONY ERICSSON XPERIA X10 MINI PRO
http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/sony-ericsson-xperia-x10-mini-pro/

se skrývá jeho varianta s výsuvnou QWERTY klávesnicí