Avatar uživatele
Zvědavý

Jaké vitamíny jsou na zvýšení energie??

Mluvím o pilulkách. Ovšem ne o steroidech, drogách ani o žádných tabletách typu „svaly bez námahy“. Nemluvím ale ani o zdravé stravě či zelenině. Nejím zdravě a nebudu – nic vařit nebudu – ani mi nikdo nebude. Sním, co je. Pohyb i dobrý spánek mám. Přesto jsem velmi brzy ve dne vyčerpán a „groggy“. Mluvím skutečně o vitamínech jako:
A, B1, B2, B6, B12, C, D, E, K a tak něco. Které z nich mám brát, abych mohl normálně fungovat a necílil se unavený?? A co kdybych bral všechny?? Díky za vaše odpovědi.

Dopl. No a kolik toho Hroznového cukru mám jako sníst abych měl energii celý den ?? Na jak dlouho mi dodá energii jedna rolička za 14kč ??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, zzzzz před 2993 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Pocit únavy může být i z iontové dysbalance (nerovnováhy), možná i nedostatku některého vitamínu – je nutno určit co vlastně chybí. Určí lékař z rozboru krve (ionty), nebo příznaků hypovitaminózy. Za nejpohotovější zdroj energie se považuje hroznový cukr. V každém případě bych ale zašel za lékařem, zakopaný pes může být v něčem úplně jiném.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Šidlo

tak berte všetky

ale nekupujte šumáky za 30kč v supermarkete

pekne z lekárne, najlepšie nemecké či švajčiarske

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Vitamín A, D , K se neberou stále . Je nebezpečí předávkování s negativním dopadem na zdraví u předávkování vitaminem D hrozí i smrt. Nicméně ten je na předpis. Vitamín A když tak, brát ve formě betakarotenu. Tělo si z něho vytvoří jenom tolik vitaminu A kolik potřebuje. Vitamín K na co ? Ty trpíš zvýšenou krvácivostí ?

A co když jsi nemocný ?

Prostě naprosté hovadiny. Jestli si myslíš , že to potřebuješ, kup si Geriavit Farmaton! Pokud to finančně utáhneš.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arachis

Nejlepší bude komplex vitamínů, ale na víc klidně cečko a ečko + zinek s hořčíkem. Cečko s postupným uvolňováním a ečko je jen asi na předpis. K tomu všemu obyčejný b-komplex nebo tablety pangamin. Možná by nebylo na škodu přikoupit i panthenol, ale ten býval také na předpis, nevím, jak nyní. Ale je třeba se vším dopovat tak 3 měsíce, jinak to nemá cenu. A se zeleniny baštit kila červené papriky a sem tam si udělat celerový salátek (ze syrového),a jako bomba – chroupat syrové kysané zelí a pít i tu vodu, třeba zředěnou, ale bacha kromě nadýmání také trochu prohání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ShadyPony

RedBull :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Energii ti žádný vitamín nezvedne, protože nejsou energeticky výživné a i kdyby, bere se jich víceméně stopové množství.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tonda-novak

Dobrý den,jsem tu nový,ale mohu a pomohu ohledně Únavy.Já beru multivitamín+mul­timinerálový.Ko­enzymQ10.A vý­borné jsou a hlavně pomáhají Čínské kuličky TYGŘÍ PRAMEN+CORDYCEPS,je to Dost peněz okolo 1.500 kč i více,ale pomáhají.

Zdroj: internet čínská léčiva

Upravil/a: tonda-novak

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Na zvýšení energie? Nevím, zda je fakticky něco, co by vám zvedlo energii a spadalo to do vitamínů. Pro děti mi doktorka doporučila třeba liposomální multivitamín pro děti od https://www.on­linemedical.cz/zdra­vy-svet-liposomalni-multivitamin-pro-deti--200ml/ tak bych se podívala po něčem podobném. Ale jako fakt nevím. Podle mě na zvýšení energie pomáhají úplně jiné věci než mulťák.

Avatar uživatele
tyna.ryglova

Rozhodně je lepší si koupit vitamínový komplex, abys doplnil všechny potřebné vitamíny a obzvlášť, když nevíš, co přesně ti chybí. Já se teď například zajímám o LifePak. Je to komplex vitamínů, takže ideální varianta. Včera jsem si přečetla pěknou recenzi na https://www.hackni-svuj-zivot.cz/recenze-produktu/pharmanex-lifepak-a-marine-omega-recenze/ a měl by pomoci i s únavou, tak si ho asi objednám a pak ti napíšu, jestli mi pomohl 🙂 .

před 1355 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Norei

Správná odpověď je ta od „cochee“, tedy vitamíny energii nedodávají. Existuje však jeden nový přípravek (2015), který v sobě skrývá účinnou kombinaci vitamínů, minerálů a energetické složky. Je speciálně vyvinut pro manažery trvale postižené stresem. Je již ověřeno, že jeden panák ráno udrží pozornost a výkonnost po celý den. Jsou samozřejmě patrné i rozdíly u jednotlivých lidí podle stavu jejich organismu. Snížení stresu zajišťují chlorofyl, vitamín E, selen, resveratrol a zelený čaj, vyšší výkon pak má na starosti skupina B-vitamínů, koenzym Q10, cholin, l-karnitin, železo a dextróza.

před 2987 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek