Kulpix

Pamatujete si ještě tygří mast?

Dříve ji prodávali vietnamci a na tržištích. Byla v plechové krabičce velké cca jako pivní zátka. Mazal jsem si s ní při rýmě nos a při únavě na spáncích. Prodává se ještě. Nikde jsem ji asi 5let neviděl. Vypadala asi takhle>>>

Nejlepší odpověď
brillant

Jj, pamatuju si ji. https://www.zbo­zi.cz/vyrobek/ty­gri-mast-3-g/

Další odpovědi
Drap

Pamatuji si. V poslední době jsem ji nikde neviděl

dubraro

V Praze na bleších trzích ji pravidelně prodávají.

JájsemRaibek

Pamatuji si ji a mimochodem asi předevčírem jsem ji viděl u vietnamského obchodníka.

Kepler

Jasně, byla i v běžném prodeji už za hlubokého šokialismu. Když měl člověk rýmu a blbě se mu dýchalo nosem, tak si to namazal pod něj. Zvláště když už tam byla kůže začervenalá a podrážděná z toho soplu, tak to byl teda zážitek!
Jeden měl chuť létat, kam se hrabe Red Bull!

talka

ANO

briketka10

Koupila jsem ji v lékárně za 12 kaček jde těžko otevřít, jako kdysi :(
Ale je bezvadná 😁

mosoj

Keplere chce to vyměnit nos.