GranisProd

Jaké podložky, mezi dřevěným stropem a mřížkovým svítidlem, byste doporučovali. Stop je kompletně ze dřeva, jedná se o 1

Nejlepší odpověď
brillant

Použil bych svítidlo určené přímo k montáži na hořlavý povrch (orientačně bude svítilo označeno symbolem F v trojúhelníku). Pokud bude nutnost svítidlo podložit tak bych použil nehořlavou tepelně izolující podložku CEMVIN o síle 5 mm, nebo by se dala využít vzduchová mezera 20 mm.
Doplňuji:
oprava vzduchová mezera je min 30 mm.