Salvaje

Jaké pijete víno?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Janča169

Víno nepiju

Víno?Je mi 11 tak to ještě pomně nechtějte :DD

Další odpovědi
arygnoc

Bílé

rulandské šedé, savignon.
Moravské.

;)

anonym

Růžové

Vino , kdyz k jidlu – tak podle jidla a kdyz samotne , tak jedine ruzove. -iv-

quentos

Bílé

chybí tady možnost „bílé i červené podle chuti / nálady / konkrétní značky“, to by byl můj případ. Teď mám zrovna období, kdy jsem víc na bílý, takže jsem mu dal hlas hlavně kvůli tomu.

Jikra

Červené

Modrý Portugal a to třetinku denně.
A je to dobrota

ten který je

Bílé

Chilská vína mi chutnají.

Ella

Červené

franku

Červené

Dříve to bývalo bílé,časem jsem přešel na červené.

dědapetr

Červené

Terryle

Bílé

Ale zjišťuju, že mi mnohem líp dělají jiný druhy alkoholu, respektive tvrdej (pivo mi nechutná). Víno je na mě asi moc kyselý a nebývá mi po něm nejlíp. Škoda, no.

janek66

Červené

Červéné-to je prý dobré na krvinky.A dám si rád sladší „těžší“ víno Moldavské, Bulharské…

filva

Víno nepiju

Jakub Tlapal

Mně chutná víc červené víno. Sice je těžší než bílé, ale to mi přijde takové nevýrazné, nebo nevím, jak to popsat. Nejraději mám Poggio Lauro Chianti DOCG Riserva, které si objednávám z https://www.vi­novyhodne.cz/cer­vene-vino/ . Dlouho mi trvalo, než jsem vínu přišel na chuť a toto bylo první, u kterého jsem vypil celou lahev, tak si získalo moje srdce 😁 .