Bronzový

Na co se používá?

Že se kořeněná vína METROPOL,CINZÁNO apod.používá jako aperitiv nebo snad i do míchaných nápojů ví z dospělých snad každý.Ale jaký máte názor na to že tyto vína někdo tzv."chlastá" jako pivo? Díky všem za váš jakýkoliv názor.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Ano jsou i tací mezi náma. Je to sorta lidí, která potřebuje alkohol v krvi a ne ten samotný požitek z vína jako takový.

Další odpovědi:

Pokročilý

nevím utrácení vína bud ho využít nebo sníst

Zlatý

Jakýkoliv alkohol piju jenom svátečně. Nejsem z těch, co by si bez dvojky vína neuměli představit večer - alkohol prostě k životu ani nepotřebuju, ani mi dvakrát nechutná, ani mi nedělá moc dobře. Když už si ho teda nárazově dám, moc neřeším takovou tu gurmánskou etiketu, k čemu se jaký druh hodí a z jaké sklenice pít... Nazývejte to klidně barbarstvím, je mi to fuk :)
Přesto jsou věci, který i já považuju za křupanství: víno v kartonu, víno v pet lahvi, chlemtání přímo z flašky...a chlemtání bez záklopky, tj. že člověk nezná míru. Třeba zrovna to pivo se dá pít i na litry, ale víno by se mělo vychutnávat, chápat jako jakýsi obřad. Vyslopat lahev na jeden zátah, to je fakt trochu moc. Když už se pije, má se pít pro radost z pití, s požitkem...a ne s cílem co nejdřív se zpráskat a nevědět o sobě... To se pak nedivím, že se takový prostější člověk spokojí i s pseudo vínem 25Kč/2l :))
Pokud jde o to cinzano - my si doma čas od času děláme svoje vlastní, domácí: voda, rýže, koření, kvasnice, citron, cukr.
Není to špatný, ale mně jde tohle pitíčko až příliš moc do hlavy... a taky do tuku. Sladký je to fakt jak cumel :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.